תקנון הזמנה

לקוחות יקרים, תודה שבחרתם להזמין את הטיסה הבאה שלכם עם משפחת גמד. לפני שנתחיל בקריאת התקנון, חשוב לנו מכל לעדכן אותכם שאנחנו החברת הנסיעות הזולה ביותר בעולם להזמנת טיסות לכל ומכל היעדים בעולם ללא מתחרים! התחברנו לכל חברות התעופה בעולם ויצרנו את המחיר הכי שווים שאתם תשלמו פחות! 
בגלל המחירים הכי נמוכים שיש רק אצלנו, אנחנו גם צריכים להתקיים כדי להמשיך לרצות אותכם בכל נושא 24/7 עם שירות לקוחות אנושי, יעיל ומהיר; לפי כך במעמד התשלום באתר, כל נוסע/ת יחויב בנוסף למחיר הסופי; במיסים, הטלים, ו- 20$ דמי טיפול.
אבל אל דאגה, משפחת גמד נשארה ותשאר המובילה והראשונה בדירוג; 
במחיר הכי שווה! והשירות הכי טוב! שפותר כל בעיה, ביעילות, ובמהירות 24/7. 
 
עכשיו סיימנו את הפרט החשוב ביותר לידיעתכם במעמד ביצוע ההזמנה לאישורכם, ותוכלו להמשיך לקראו את תקנון ההזמנה שלנו ולכל שאלה שלא מובנת לכם, תעצרו ותצרו איתנו קשר, אנחנו כאן למענכם 24/7 
שלכם, משפחת גמד

ביטולים / שינויים

שינוי בפרטי הזמנה:
בקשות לשינוי ההזמנה, כהגדרתה להלן, תועברנה לאישור חברת התעופה. שינוי כאמור, תחוייב העלות הכרוכה בביצועו, כפי שנקבע ע"י חברת התעופה (להלן: "דמי השינוי"). בנוסף תחויב עלות הטיפול של גמד לביצוע השינוי, בסך של 20$ לכל אחד מן הנוסעים.
 
ביטול הזמנה:
ביטול הזמנה, אשר חוק הגנת הצרכן התשמ"א-1981 אינו חל לגביו, יחוייב בדמי ביטול בהתאם לתנאי הביטול המפורטים בכרטיס הטיסה (להלן: "דמי הביטול"). בנוסף על דמי הביטול, בכל מקרה של ביטול שחוק הגנת הצרכן אינו חל לגביו ישלם המזמין דמי טיפול לגמד, בסהכ 20$ לכל אחד מהנוסעים (להלן: "דמי הטיפול"). 
 
שינויים אחרים: 
בכל הקשור לבקשות הנוסע בעניין -  הוספת נוסע להזמנה קיימת, תיקון שם/הוספת הערה לתיקון שם בחברות תעופה שמאפשרות זאת, שינוי תשלומי עסקה, שינוי שם בחשבונית, הושבה - ייגבו דמי טיפול – הכל כאמור בסעיף 4.5 של פרק א (א) להלן.
 
_________________________________________________________________________________________
תקציר הוראות ביטול עסקה לפי חוק ותקנות הגנת הצרכן [סעיף 14(ג)]*
 
(א) המזמין רשאי לבטל את העסקה, לגבי טיסה שממריאה או מגיעה לישראל, וזאת בתוך 14 ימים מיום ההזמנה (או קבלת אישור ההזמנה במייל, לפי המאוחר), אך לפחות 7 ימי עסקים לפני מועד הטיסה;
 
(ב) דמי הביטול הינם בגובה של 5% או בסך מוחלט של 100 ₪ (לפי הנמוך), מעלותו של כל כרטיס טיסה לגבי כל נוסע, בכפוף לסעיף 7.3 בפרק א'(ב) לתקנון ההזמנה;
 
*האמור לעיל מהווה תקציר בלבד לנוחיות הצרכן. לצורך בירור כללי ותנאי שינוי/ביטול עסקה, יש לבדוק בפירוט את הוראות תקנון ההזמנה שלהלן ואת הוראות חוק ותקנות הגנת הצרכן.
 
תנאי ביטול עסקה ללא חיוב בדמי ביטול מפורטים בסעיף 7.3 בתקנון זה להלן.
 
_________________________________________________________________________________________
 
 

תנאים והגבלות לואו קוסט - Low Cost

 
כללי
 
הזמנה באתר משמעותה הסכמה מצד הגולש להזמין את העסקה ולהתקשר ישירות עם אחת מחברות התעופה בהתאם לתנאי ההזמנה המופיעים להלן.
 
אנו מבקשים להפנות את תשומת ליבך למידע המובא להלן כחלק בלתי נפרד מהזמנתך והמהווה ביחד עם פרטי ההזמנה את חוזה ההתקשרות בינך לבין חברת התעופה ישירות עם ביצוע הזמנה באתר/גמד.
 
הגבלת אחריות
 
מובהר בזאת כי חברות תעופה מסוג זה- לואו קוסט אינה סוכן או ספק משום צורה שהיא ולכן אף אחד ממוצרי התיירות המוצעים באתר אינו נמכר בפועל על ידי החברה/גמד תחת חוק הגנת הצרכן הישראלי.
 
המוצרים נמכרים בפועל ע"י חברת התעופה והלקוח מזמין ורוכש את הטיסות מן החברות השונות ישירות. הזמנת הטיסות מחברות התעופה נעשה בכפוף לזמינותם ובהתאם למידע הנמסר מחברות התעופה.
 
תוצאות החיפוש ופרטי העסקאות מוצגים על ידי מנגנון אוטומטי ממוחשב של האתר, בהסתמך על הנתונים הנאספים מחברות התעופה/לואו קוסט.
 
מידע ונתונים אלה הינם באחריותם הבלעדית של חברות התעופה ואין לחברה כל שליטה עליהם. זאת אומרת לאחר סיום ההזמנה, לא ניתן לתקן שמות/שינוי תאריכים ברוב חברות הלואו קוסט ולא ניתן לבטל מצדכם את כרטיס הטיסה שהזמנתם תחת חוק הגנת הצרכן הישראלי.
 
 
לתשומת ליבך, כל הטיסות המוצגות דרך החברה/גמד מבוצעות ונמכרות על ידי חברות תעופה זרות שאינם ישראליות, על כל המשתמע מכך, לרבות קבלת שירותים הקשורים בהזמנות ותחולת חוקים ישראליים.
כל ההוראות בתקנון זה לא כפופות להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 ("החוק" או "חוק הגנת הצרכן"), שלא ניתן להתנות עליהן. 
 
בגלל אופיו הדינאמי של תחום הטיסות לאו-קוסט, המחירים משתנים לעיתים תכופות ולכן ההזמנה תיחשב כהזמנה שנסגרה רק אחרי אישור סופי מחברת התעופה וקבלת מייל מחברת התעופה- אישור הזמנה
 
חלק מהמחירים הינם לטיסה בלבד ללא תוספת (כגון מטען, ארוחות, הושבה וכד')
וממליצים להמנע מקנסות מצד חברות התעופה במהלך הצ'יק אין בשדה התעופה. עם קבלת מייל- אישור הזמנה מחברת התעופה/לואו קוסט (לרב אחרי מספר דקות בודדות עם סיום הזמנה), ניתן לנהל את ההזמנה דרך אתר הבית של חברת התעופה. לרבות הוספת שירותים/מזוודה.
 
 
החיוב בכרטיס האשראי בטיסות לואו קוסט מתבצע באמצעות מטבע חוץ.
החיוב יעשה לפי ערכו בשקלים לפי שער ההמרה שנקבע על ידי חברת האשראי שלך ובהתאם להסכמים של הגולש מול החברת האשראי.
 
החברה/גמד תסייע בכל נושא לאחר סיום ההזמנה. אנחנו מבקשים להמנע מביצוע הזמנה באתר גמד במידה ולא הבנתם משהו וליצור איתנו קשר באמצעות המייל air@gamad.co.il
כדאי להבהיר נושאים שלא הבנתם.
 
החברה/גמד רואים בלקוח/גולש כערך עליון ותמיד נעמוד לרשותכם בכל נושא 24/7.
 
פרק א' – תקנון הזמנה
 
א. הזמנה והסכמה לתנאי תקנון ההזמנה ותנאי השימוש באתר
 
1. בתקנון זה על כלל המפורט בו מטה, ובתקנון האתר, מוסדרים: (א) תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, באתר האינטרנט של המותג: "GAMAD" (להלן: "האתר"), המציע שירותי טיסות ושירותים הקשורים לאלה (להלן: "תנאי השימוש", להלן: "המוצרים/שירותים"). (ב) תנאי ביצוע הזמנה באמצעות האתר (להלן: "ההזמנה"). תנאי השימוש ותנאי ביצוע ההזמנה, לרבות כלל האמור במסמך זה, יחד להלן: "התקנון". מבלי לגרוע מן האמור, ולמען הסר הספק, מובהר במפורש, כי התקנון, ההסכמה, כהגדרתה בסעיף 2 להלן, ו/או חתימת ההסכם, כהגדרתה בסעיף 2 להלן, ו/או הנפקת שוברי ההזמנה/רכישה המונפקים על ידי ספקי המוצרים/השירותים (להלן: "השוברים", "הספקים") – מהווים (כולם או חלקם), את חוזה ההתקשרות שבין המזמין והנוסעים לבין די אר אל טרוול בע"מ, ח.פ. 516082401 (להלן "GAMAD", או: "החברה"). בתקנון זה, מקום בו מצויינת ההגדרה: "אתר החברה", משמע: www.gamad.co.il. תקנון זה ייקרא בכפיפה אחת יחד עם תקנון האתר (רצ"ב מטה) אשר הינו חלק בלתי נפרד מתקנון זה על ההזמנה ועל האתר חלות הוראות הדין הישראלי.
 
 
 
 
להלן מספר הבהרות כלליות:
 
1.1. כל צד ג' אשר את המוצרים/שירותים שלו יזמין המזמין כהגדרתו בסעיף 2 מטה, הינו אחראי באופן מלא לאספקת המוצרים/שירותים.
 
1.2. מוצרי ביטוח אשר מוצגים באתר, הינם בהתאם לתקנון ספקי הביטוח, בהתאם להגדרות סעיף 4 להלן, וההסכמה כהגדרתה בסעיף 2 להלן, כמוה כהסכמה לכך שהמזמין, כהגדרתו להלן, קרא והסכים לתקנון ספקי הביטוח האמורים.
 
1.3. GAMAD איננה סוכנות ביטוח ואיננה אחראית לאילו מהמוצרים/שירותים המוצגים באתר, למעט כמפורט בתקנון זה. במתן ההסכמה כהגדרתה בסעיף 2 להלן, מסכים המזמין, כהגדרתו בסעיף 2 להלן, להעברת כלל הפרטים הדרושים לחברת הביטוח כאמור במסך ההזמנה, לצורך עריכת הביטוח, לרבות פרטיהם האישיים של הנוסעים הכלולים בהזמנה, וזאת ככל שהמזמין מאשר את העברת פרטיו לצורך קבלת הצעת ביטוח המתאימה לפרטי ההזמנה שלו.
 
1.4. במתן ההסכמה כהגדרתה בסעיף 2 להלן, מסכים המזמין כהגדרתו בסעיף 2 להלן אשר הינו אף הגולש כהגדרתו בפרק ב' להלן – מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש באתר, לתנאי מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש באתר, לרבות, בין היתר- לעניין דיוור ישיר, דואר פרסומי, push notifications, איסוף נתונים ומאגרי המידע.
 
 
2. התקנון מהווה הסכם בין כל המזמין את המוצרים/השירותים, בין בעצמו ובין על ידי מי מטעמו (להלן: "המזמין", או: "הנוסע") לבין החברה. אישור ההזמנה, לרבות התנאים המפורטים בתיאור המוצרים/השירותים והתנאים המפורטים בהזמנה, ו/או מילוי טופס גילוי נאות, ו/או מסירת פרטי תשלום, ו/או קבלת שירותים, מכל סוג ובכל אופן שהוא, באמצעות אתר זה, על קישוריו השונים, כולם, יחד או לחוד, מהווים ראייה חלוטה לכך שהמזמין קרא את כלל תנאי התקנון, וכי הוא מסכים ומקבל הסכמה וקבלה מלאה ומפורשת לכלל תנאי השימוש ותנאי ההזמנה ולתנאי התקנון (כל הפעולות כאמור לעיל, יחד או לחוד, תוגדרנה להלן: "חתימת ההסכם"). כמו כן מוסכם במפורש, כי חתימת ההסכם כהגדרתה לעיל, היינו: ביצוע חלק מן הפעולות, אחת מהן או כולן, כמתואר בסעיף 2 זה לעיל, מבטאת את הסכמתו וקבלתו המלאה והמפורשת של המזמין לכך, שהוא קרא את תנאי התקנון, לרבות הסכמתו לכך שככל שתאושר בקשתו לשינוי ההזמנה, הוא יחוייב בדמי השינוי ודמי הטיפול. כלל האמור בסעיף 2 זה, יוגדר להלן: "ההסכמה". 
 
 
3. המזמין מסכים לכך שבמתן ההסכמה ו/או בחתימת ההסכם, הוא מוותר מראש על כל טענה לפיה, בטרם ניתנה ההסכמה כולה או בביצוע רכיביה, כאמור בסעיף 2 לעיל, לא קרא המזמין/הנוסע את התקנון ו/או לא נתן את ההסכמה. כן מסכים המזמין לכך שביצוע ההזמנה באמצעות האתר ו/או גלישה לכל אתר אחר באמצעות האתר ו/או הזמנת כל מוצר מאת צד ג' באמצעות האתר ו/או באמצעות קישורים המופיעים באתר, כולם הינם באחריותו המלאה. לעתים עשויות תוצאות חיפוש הטיסות באמצעות מנוע חיפוש הנתונים של האתר, לכלול אפשרות קישור לאתרי אינטרנט חיצוניים, לצורך השוואת נתונים ואף השלמת רכישה שלא באמצעות האתר (להלן: "קישור להשוואת נתונים"). האמור בתקנון זה ובתקנון תנאי השימוש באתר (מדיניות הפרטיות), לעניין קישורים לאתרי אינטרנט אחרים/חיצוניים, יחול בהתאמה, גם על קישור להשוואת נתונים. כן מובהר שקישור להשוואת נתונים, עשוי לעתים אף להיות קישור ממומן, אשר יסומן במילה: "AD", או במילה: "פרומו"/"Promo", על מנת שהלקוח יקבל אינדיקציה מראש לכך.
 
 
תנאים הקשורים להזמנה, המוצרים/שירותים, תשלום:
4. לבקשת הנוסע, החברה מזמינה עבורו שירותי תיירות בהתאם לפרטים המפורטים בהזמנה באמצעות הספקים. מוסכם, כי ההזמנה תהווה אך ורק בקשה לקבלת המוצרים/השירותים, וזאת עד לקבלת אישורים סופיים מן הספקים לגבי ההזמנה ולגבי המחיר (להלן בהתאמה: "הבקשה", "האישור"). לאחר קבלת האישור, יחוייב חשבון המזמין, בהתאם לפרטים שנמסרו על ידי הספקים, בצירוף עמלה, בכפוף לאמור בתקנון זה (להלן: "החיוב"). בהקשר לאמור, יצויין, כי:
 
4.1. שינויים הקשורים בשיעור המסים וההיטלים הכלליים המוטלים על פי דין – ההפרש הנובע מהשינוי בגובה הרכיבים ישולם למזמין או לחברה, לפי העניין (ירידה או עליית מחיר מיום אישור ההזמנה ועד ליום אספקת השירותים);
 
4.2. "תוספת/הפחתת דלק" (בהתאם להחלטת חברות התעופה, כהגדרתן להלן) – במקרה שיעדכנו הספקים את מחיר ההזמנה, כפי שהיה במועד הבקשה (להלן: "מחיר המקור"), עקב "תוספת דלק" או: "הפחתת דלק", בטווח הזמנים שבין תום תוקף הבקשה, כהגדרתו להלן, ועד יומיים טרם תשלום בגין מחיר המקור על ידי המזמין ו/או כרטוס, כמשמעו אצל הספקים (עשוי להשתנות מספק לספק) (להלן: "כרטוס"), יהא המזמין רשאי לבטל את ההזמנה (במקרה של "תוספת דלק" בלבד), או יחול האמור להלן: המזמין ישלם תוספת או יזוכה בגין ההפרש בין המחיר לאחר תוספת דלק לבין מחיר המקור, והכל כאמור, בתנאי שטרם בוצע כרטוס;
 
4.3. ביקש המזמין כי בטיסה אשר הוזמנה במסגרת הבקשה, להזמין ארוחה כשרה/צמחונית, תהיה אחריות החברה אך ורק להעברת בקשת המזמין כאמור, לחברות התעופה (כהגדרתן בסעיף 1 לפרק ב' להלן) והמזמין מוותר מראש על כל טענה בכל עניין הקשור לביצוע ו/או אספקת או אי אספקת הארוחה האמורה, נגד החברה ו/או מי מטעמה;
 
4.4. ככל שיבקש המזמין לבצע שינוי כלשהו בהזמנה, לרבות (אך לא רק): שינוי מועדי טיסה ו/או שינוי בפרטי הטיסה ו/או כל שינוי מכל סוג שהוא (להלן: "השינוי"), תועבר הבקשה לשינוי לספק הרלוונטי, וככל שתאושר, יחויב ביצוע השינוי בתשלום בהתאם לשיקול דעת הספק ובנוסף – ייגבו דמי טיפול על ידי החברה, בגובה של 20$. בקשה לשינוי כאמור, כמוה כהסכמה מראש לתשלום דמי השינוי כאמור לעיל.
 
4.5. לעתים יוצע למזמין לקבל הצעות לרכישת מוצרים משלימים הקשורים לעסקה נשוא ההזמנה והקשורים לתכלית העסקה. מוסכם במפורש, כי ההסכמה לביצוע ההזמנה כהגדרתה לעיל בתקנון ההזמנה מהווה הסכמת המזמין להעברת כלל הנתונים שהוזנו על ידי המזמין במהלך ביצוע ההזמנה, לצדדי ג' כאמור, לצורך קבלת שירותים המשלימים לעסקה ובקשר עם תכלית העסקה. בטרם ביצוע ההזמנה, יעודכן המזמין בדבר הגורם שאליו מועברים הפרטים, לצורך קבלת ההצעה כאמור.
 
4.6. מבלי לגרוע מן האמור, לעתים יגיע המזמין אל האתר, דווקא מאתרים אשר הינם חיצוניים לאתר (להלן: "אתרים חיצוניים"). במקרה בו הזדמן/קושר המזמין אל האתר מאתרים חיצוניים, מובהר במפורש, כי כלל התנאים שחלו באתרים החיצוניים, לרבות המחירים הראשוניים אשר הוצגו לו באתרים החיצוניים, ולרבות תנאי ההזמנה, הכרטיס, תנאי הביטול וכיוצא באלה – כמפורט באתרים החיצוניים (להלן: "תנאי האתרים החיצוניים") – אינם חלים על האתר, ואין לחברה כל אחריות בגין כל עניין הקשור בהם, לרבות (אך לא רק): הטעייה לכאורה, נזקים, הפרשי מחירים, רגולציה שחלה על האתרים האחרים וכל עניין הקשור והנובע  מן האתרים החיצוניים.
 
 
בביצוע הזמנה באתר, לאחר שקושר המזמין לאתר מאתרים חיצוניים, הוא מסכים במפורש לקרוא את כל התנאים החלים על ההזמנה ו/או הכרטיס כהגדרתו בתקנון זה, כאמור באתר זה ו/או בכרטיס עצמו. מובהר כי אין לגמד כל אחריות בגין הימנעותו של המזמין לקרוא את תנאי תקנון ההזמנה ו/או תנאי ההזמנה ו/או הכרטיס – אשר הינם באחריותו של המזמין, בכל עת, בין אם קושר מאתרים חיצוניים ובין אם ביצע את החיפוש וההזמנה מתחילתו ועד סופו באתר.
 
 
5. היה ובעת ההזמנה, ניתן האישור, תהא החברה רשאית לבצע את החיוב באופן מיידי, ומוסכם במפורש כי המחיר בגין המוצרים/השירותים נשוא ההזמנה, הינו סופי (להלן: "אישור מיידי"). היה ובעת ההזמנה לא ניתן האישור, תעמוד ההזמנה בתוקף לרשות המזמין, וזאת עד לתום 72 שעות ממועד ביצוע ההזמנה, או לתום מועד אישור פיצול/הארכה כהגדרתם בסעיף 6 מטה (להלן: "תוקף הבקשה"). מחיר המוצרים/השירותים, במהלך תוקף הבקשה עשוי להתעדכן, על פי שיקול דעתה הבלעדי של החברה, בהתאם למחירי הספקים או כל עניין אחר (להלן: "עדכון מחיר"), ובמקרה זה יהא המזמין רשאי לבטל את ההזמנה, ללא חיוב, ובלבד שביטול כאמור בוצע, עד לתום תוקף הבקשה, הכל בכפוף לאמור לעיל לעניין כרטוס. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
גדרי אחריות לעניין ההזמנה
 
 
7. החברה לא תהיה אחראית לכל מעשה/מחדל שאינו בשליטתה, לרבות (אך לא רק) כתוצאה ממעשים/מחדלים ו/או עיכובים ו/או טעויות ו/או שיבושים ו/או תקלות אשר יחולו אצל ו/או על ידי הספקים לגבי כל עניין הקשור בהזמנה ו/או באישור ו/או בכל עניין אחר אשר מקובל כי הינו בגדר אחריותם של הספקים (להלן: "הטעויות"). החברה תפעל ככל שניתן כדי לסייע למזמין בעניין הטעויות.
 
 
8. כלל המידע המסופק על ידי החברה למזמין בעניין המוצרים/השירותים ו/או ההזמנה, מבוסס במלואו על המידע המתקבל על ידי הספקים (להלן: "המידע"). אחריות החברה מוגבלת במפורש לעניין מתן המידע במלואו, ומוסכם כי החברה לא תישא בכל נזק שיגרם למזמין בכל עניין הקשור להזמנה ו/או הנובע ממנה והמזמין מתחייב במפורש, בחתימת ההסכם, לוותר מראש על כל טענה כנגד החברה ו/או כל גורם מטעמה, בקשר לאמור.
 
 
9. ביקש המזמין כי החברה תפנה בשמו לספקים, בעניין בקשה מיוחדת, הקשורה להזמנה, ואשר נוגעת לדרישות חיוניות לנוסע מפאת צרכיו הייחודיים (להלן: "בקשה מיוחדת"), תבדוק החברה עם הספקים, האם ניתן לקיים את בקשת הנוסע, ותודיע על תוצאות בדיקתה למזמין, עד לתום תוקף הבקשה. בכל מקרה אין החברה אחראית בקשר עם העברת המידע חלקו או כולו ועל המזמין לבצע בדיקות בהתאם מול הספקים כמתחייב. 
 
 
10. המסמכים הקובעים לענייני תנאי הטיסה ומועדיה, פרטי הלינה, השכרות הרכב, הופעות, משחקים, טיול מאורגן, סיור ויתר שירותי תיירות הרלוונטיים להזמנה, הם כמפורט במסמכים המונפקים על ידי הספקים, ואין לחברה כל אחריות בגין המסמכים האמורים (להלן: "מסמכי התיירות").
 
 
11. מידע בעניין אזהרות מסע, מטעם משרד ראש הממשלה, המטה לביטחון לאומי, ניתן לקבל באמצעות אתר האינטרנט של משרד ראש הממשלה או באמצעות הטלפון.
 
 
אזהרות ו/או מידע הקשור בחיסונים ו/או מידע רפואי ו/או כל עניין אחר הכרוך ו/או הנובע מההזמנה, אשר איננו רלוונטי למסמכי התיירות, יש לקבל ישירות מן הרשויות הרלוונטיות. התראות בעניין מצב רפואי, חיסונים מומלצים וכיוצא באלה – מומלץ לקבל מאת משרד הבריאות באמצעות אתר האינטרנט של משרד הבריאות או באמצעות הטלפון. יצויין, כי משרד הבריאות ממליץ לנוסעים לחו"ל להתייעץ בצוות מרפאת מטיילים לגבי הצורך בחיסונים ובטיפול מונע, זאת לפחות 6 שבועות לפחות לפני מועד הנסיעה, מכיוון שיש חיסונים הניתנים כסדרה. בכל מקרה מוסכם, כי החברה איננה אחראית לשום עניין הקשור ו/או הכרוך בעניינים רפואיים ו/או בטחון ו/או בבטיחות ו/או עניינים הקשורים באבטחה הקשורים ו/או הכרוכים בנסיעות/טיסות ו/או ההזמנה. מבלי לגרוע מן האמור, לנוחיות המזמין, מידע הקשור למרפאות, או כל עניין אחר הקשור בתיירות אזרחים ישראליים בחו"ל, ניתן לבקש ממשרד החוץ בישראל או כאמור משרד הבריאות.
 
 
12. הבהרה חשובה בעניין יעדים מיוחדים וחובת הצגת כרטיס הלוך ושוב, מבלי לגרוע מן האמור בסעיף 11 לעיל, מובהר בזאת, כדלקמן: 
 
12.1. חלק ממדינות העולם, מהוות יעדי טיסה מיוחדים, אשר ההזמנה מבוצעת ביחס אליהם (להלן: "היעדים המיוחדים"). מדינות היעדים המיוחדים, עשויות להחיל כללים מיוחדים לגבי הכניסה אליהן, עשויות להוות יעדים מסוכנים וכיו"ב. בין היתר, חלק ממדינות היעדים המיוחדים, אינן מאפשרות כניסה דרך גבולותיהן, כשהנוסע אוחז בכרטיס טיסה לכיוון אחד בלבד.  באחריותו הבלעדית של המזמין לבדוק את התנאים הקשורים ביעדים המיוחדים, לרבות אם היעד אשר ביחס אליו הוא מעוניין לבצע את ההזמנה, נמנה על אחד מן היעדים המיוחדים, לרבות כל הקשור באשרות כניסה.
 
12.2. באחריותו הבלעדית של המזמין לבדוק, טרם ביצוע ההזמנה, אם היעד אליו הוא מעוניין להגיע נמנה על אילו מן היעדים המיוחדים. כמו כן, ככל שהמזמין מעוניין לבצע הזמנה של כרטיס טיסה בכיוון "הלוך" בלבד, לצורך כניסה ליעד מסויים, באחריותו הבלעדית של המזמין, טרם ביצוע ההזמנה, לבדוק אם היעד האמור נמנה על היעדים המיוחדים, אשר מחייבים הצגת כרטיס "הלוך ושוב", לצורך כניסה אליהם. ניתן לפנות לגמד, על מנת לקבל סיוע בנושא יעדים מיוחדים, וזאת לפני ביצוע ההזמנה, ואולם לא יהיה בפנייתו כאמור לגמד כדי לייחס ל-גמד אחריות כלשהי בעניין ההזמנה ליעדים המיוחדים ו/או בגין כל נזק אשר עשוי להגרם למזמין כתוצאה מן האמור. מידע אודות היעדים המיוחדים ניתן למצוא באתרי אינטרנט שונים למטייל, ובדרך כלל גם באתר האינטרנט של משרד החוץ, לרבות לעניין חובת הצגת כרטיס הלוך ושוב.
12.3.    ככל שהמזמין אינו תושב ישראל ו/או אזרח ישראל, והינו מעוניין בהזמנת כרטיס טיסה אל ישראל ו/או אל ישראל ומחוצה לה, חלה עליו האחריות הבלעדית לוודא כי הינו בעל אשרת כניסה לישראל. מובהר במפורש כי לא תחול בהקשר זה על החברה כל אחריות והמזמין לא יהיה זכאי להחזר כספי מכל מין וסוג שהוא.
 
 
 
ב. נתונים הקשורים לטיסות, ביטולים ואחריות
 
 
1. נתוני הטיסות: הטיסות המוצעות באמצעות האתר, לרבות המידע המסופק בגינן (להלן: "הטיסות"), הינן באחריותן הבלעדית של חברות התעופה אשר מספקות את שירותי הטיסה (להלן: "חברות התעופה"). נתונים הקשורים לטיסות, לרבות (אך לא רק): שעות, תאריכים, מספרי הטיסות, חברות התעופה ומסלולי הטיסות, נחיתות ביניים, טיסות מקשרות, שירותים הנלווים לטיסה, שירותי קרקע וכיו"ב (להלן: "נתוני הטיסות"), הינם נתונים אשר עשויים להשתנות, לעיתים ללא כל הודעה מוקדמת. לעתים יכול שהמזמין הגיע לאתר, לאחר שביקר באתרי אינטרנט אחרים בהם, בין היתר, מוצגים ו/או נמכרים מוצרים דומים לאלה המוצגים/נמכרים באתר, לגביהם מפורסמים נתונים אשר עשויים להיות שונים מכפי אלה המוצגים באתר (להלן: "נתוני צד ג'"). מבלי לגרוע מן האמור לעיל וכלל האמור בתקנון זה לעניין אחריות האתר ו/או החברה לנתוני הטיסות, ו/או לכל עניין אחר הקשור במידע המגיע מהספקים, מוסכם על ידי המזמין ו/או הגולש (לפי העניין) במפורש, כי המידע המוצג באתר, איננו קשור בשום צורה שהיא לנתוני צד ג' וכי לחברה ו/או לאתר ו/או למי מטעמם אין כל אחריות בגין נתוני צד ג' ו/או בגין נתוני הטיסות כאמור לעיל. 
 
 
2. גדרי אחריות הקשורים בטיסות: מוסכם במפורש, כי לחברה אין כל אחריות, מכל מין וסוג שהוא, לכל עניין הקשור בשינויים בנתוני הטיסות ו/או במועד הטיסה המקורי, כהגדרתו בסעיף 4.2 להלן, ו/או לכל תוצאה הנובעת משינויים בנתוני הטיסות, על כן מוסכם, כי בחתימת ההסכם ו/או במתן ההסכמה, מוותר המזמין מראש על כל טענה כנגד החברה ו/או מי מטעמה, מכל מין וסוג שהוא, לרבות (אך לא רק): אובדן/עיכוב בהגעת כבודה, החזרי תשלום ו/או פיצוי, מידע ו/או שינויים בנתוני הטיסות, על התוצאות הקשורות באלה (ולמעט כאמור, החובה המוטלת על החברה לספק את המידע למזמין, בהתאם למידע המתקבל מהספקים). מבלי לגרוע מן האמור לעיל, מובהר כי אין באמור כדי לגרוע מזכותו של המזמין להפרע זכויותיו מחברות התעופה, לפי כל דין אשר חל על ההזמנה. עוד מוסכם כי החברה איננה אחראית על תופעות שונות של מזג אויר (שיטפונות, ערפל, עננים וכד`) ו/או נסיבות אחרות כלשהן שאינן בשליטתה העלולות לגרום לשינוי או ביטול כלשהו. על אף האמור בכל מקום אחר בתקנון זה מובהר ומוסכם במפורש, כי החברה תהא פטורה מאחריות כלפי המזמין בכל הקשור לביטול ו/או שינוי הקשור ו/או הכרוך בטיסות ו/או בהזמנה, בכל פרק זמן שהוא אשר נגרם במישרין ו/או בעקיפין כתוצאה מכוח עליון, שביתות, סגר, הפרות סדר, שריפה, הצפה, מזג אויר, מרי אזרחי, מלחמה, פעילות טרור, מבצע צבאי, פלישה, מרד, מגיפות, התפרצות הר געש, מחלות, שוד, גניבה, חרם, מעצרים, תקלות טכניות או כל פעולה ו/או תוצאה ו/או אירוע כיוצא באלה של כוח עליון. מבלי לגרוע מן האמור מובהר במפורש, כי לחברה אין כל אחריות להספקת השירות על ידי חברות התעופה/ספקי השירות, וכי אחריותה של החברה מתמצה בהספקת כרטיסי הטיסה בהתאם להגדרות שהוגדרו על ידי המזמין בעת ההזמנה. כך, למשל, ככל שהמזמין ביצע הזמנה למחלקה כזו או אחרת, האחריות בגין מתן השירות כאמור, מוטלת באופן בלעדי על חברת התעופה/הספקים.
 
 
3. מידע בנוגע לזכויות לפי חוק שירותי תעופה (פיצוי וסיוע בשל ביטול טיסה או שינוי בתנאיה), התשע"ב – 2012, ניתן למצוא באתר החברה, יצויין כי אחריות חברות התעופה מוסדרת, בין היתר, גם באמצעות אמנות בינלאומיות, כמפורט בחוק התובלה האווירית, תש"ם- 1980. מבלי לגרוע מכל הוראה אחרת בתקנון ונספח השירותים כהגדרתו להלן, בביצוע ההזמנה ו/או הזמנת השירותים, כולם או חלקם, מסכים המזמין לכך שכלל דיני התובלה ודיני התובלה הבינלאומית חלים על התקנון, לרבות (אך לא רק) חוק שירותי תעופה (פיצוי וסיוע בשל ביטול טיסה או שינוי בתנאיה) התשע"ב-2012. עוד מובהר כי כלל החוקים והדינים המוזכרים בתקנון מהווים תמצית כללית בלתי ממצה בלבד. במקרה של סתירה בין תקנון זה לבין החוקים האמורים, לרבות פסיקה הנוגעת להם, תגברנה הוראות החוקים כאמור.
 
 
4. חובות המוטלות על המזמין
 
4.1. באחריות הנוסע לבדוק, מפעם לפעם, את נתוני הטיסות, ולפחות פעמיים, טרם המועד המקורי שנקבע במועד בו ביצע המזמין את הבקשה, לטיסה "הלוך" או "חזור", לפי העניין (להלן בהתאמה: "מועד הטיסה המקורי", להלן: "בדיקת נתוני הטיסות"). 
 
4.2. האחריות למניעת החמצת הטיסה מוטלת על המזמין במלואה. לשם כך, בין היתר, על המזמין להתייצב בשדה התעופה 3 שעות לפני ההמראה ו/או בהתאם להוראות נותן השירות, לפי המוקדם. לפחות 24 שעות טרם המועד הקבוע לטיסה בכרטיס הטיסה או בהתאם לעדכון האחרון שקיבל המזמין או שהתעדכן בו המזמין מול חברת התעופה הרלוונטית (להלן: "מועד הטיסה המקורי") באחריות המזמין לבדוק אם חלו שינויים במועד הטיסה המקורי (להלן: "מועד טיסה חדש"). לפחות 24 שעות טרם מועד הטיסה המקורי או מועד טיסה חדש, לפי העניין, מומלץ כי יבצע המזמין "צ'ק-אין" (Check-In) דיגיטילי באתר האינטרנט של חברת התעופה הרלוונטית. במקרה שלא ניתן לבצע צ'ק אין דיגיטלי כאמור, יש לבצע בדיקה לעניין עדכוני טיסה כאמור לעיל, בין אם באמצעות קבלת מידע מאתר האינטרנט של חברת התעופה הרלוונטית ובין אם טלפונית. בנוסף על האמור ובכל מקרה, באחריות המזמין לבצע בדיקת עדכונים הקשורים לטיסה, כאמור לעיל, 12 שעות לפני מועד הטיסה המקורי או מועד טיסה חדש לפי העניין, ואת על מנת לוודא כי לא חל שינוי של הרגע האחרון בדבר הטיסה האמורה. מובהר במפורש כי האמור הינו בגדר הנחיה ולנוחות המזמין ואולם אין באמור כדי להטיל על החברה כל אחריות בגין ביצוע/אי ביצוע האמור על ידי המזמין, וכי בכל מקרה אין לחברה כל אחריות בגין החמצת טיסה על ידי המזמין, מכל סיבה שהיא ובכל אופן שהוא. האמור יחול במלואו הן לעניין טיסה "הלוך", הן לעניין טיסה "חזור" והן לעניין טיסות המשך ו/או טיסות קישור.
 
4.3. הוצאת דרכון, הארכת תוקפו והנפקת אשרות כניסה ו/או תעודות מעבר ו/או ויזות לישראל ולחו"ל – כולן הינן באחריות הנוסע. יש לבדוק תוקף דרכון מספיק זמן לפני הזמנת הטיסה. מדינות רבות (לא כולן) דורשות כי הדרכון יוותר בתוקף לא רק משך כל תקופת השהייה בחו"ל, אלא גם לפחות חצי שנה לאחר מועד החזרה לישראל. מומלץ לבדוק זאת באתר משרד החוץ או ישירות מול נציגות מדינת היעד. במדינות מסוימות תוקף האשרה אינו זהה לתקופת השהייה המותרת ועל כן יש לשים לב לכך בעת ביצוע ההזמנה. עוד מובהר במפורש, והגולש/המזמין נותן מראש הצהרתו כי הוא מודע לכך שבחלק מן המדינות יש צורך בקבלת אשרת כניסה, אף אם מדובר בכניסה לצורך מעבר בלבד (קונקשן). בכל מקרה של שאלה בהקשר זה מוזמן המזמין/גולש ליצור קשר ישירות עם מחלקת ההזמנות של החברה בכתובת: air@gamad.co.il מובהר למזמין כי במידה שלא ימלא את החובות המוטלות עליו כאמור בסעיף 4.4 זה, יתכן שלא יוכל לצאת לישראל ו/או להיכנס אליה ו/או ליעד אחר והאחריות המלאה עליו. על המזמין לבדוק, במועד ביצוע ההזמנה ולאחר מכן לאחר קבלת האישור, כי השמות בהזמנה תואמים את השמות בדרכון, באופן זהה. במדינות מסוימות קיימות השלכות להיות נוסע בעל אזרחות כפולה/תעודת מעבר במקום דרכון או כל עניין הקשור בסטטוס התושבות של הנוסע. במועד ביצוע ההזמנה חובה על הנוסע לבדוק ולהתעדכן אם הסטטוס שלו עשוי לגרור השלכות כלשהן במדינת היעד אליה הוא נוסע, ומוסכם כי החברה איננה אחראית לעניין זה או לתוצאותיו, לרבות ככל שתימנע כניסתו של הנוסע למדינת היעד, מכל סיבה שהיא.
4.4. מומלץ כי בסמוך לאחר ביצוע התשלום/כרטוס - יבצע המזמין רכישת פוליסת ביטוח לטובת המזמין לעצמו ועל חשבונו, ביחס לכל אחד ואחד מן הנוסעים הכלולים בהזמנה, בביטוח אישי. מומלץ כי הביטוח האמור יכלול כיסוי מקיף ונרחב הכולל בין היתר ביטוח רפואי, ביטוח מטען וביטוח ביטול הזמנה, המתאים לאופי הנסיעה, למשל: חילוץ, הטסה רפואית וכיו"ב. באתר ניתן למצוא הפניות כאלה ואחרות להתקשרות עם חברות ביטוח/סוכנויות ביטוח (להלן: "ספקי הביטוח") מוסכם ומובהר במפורש, כי ככל שהנוסע יחליט לרכוש אחד ממוצרי הביטוח באמצעות ספקי הביטוח (להלן: "רכישת ביטוח"), אין לחברה ולא תהיה לה כל אחריות בגין כל עניין הקשור ו/או הנובע מקישור לרכישת ביטוח, ובכל הקשור למידע המוצג באתר אשר מובא על ידי חברות הביטוח ובאחריותן הבלעדית והמלאה, ו/או בגין רכישת ביטוח או תוצאותיה, אשר אף באחריותו המלאה של הנוסע ו/או חברת הביטוח הן לעניין בדיקת פוליסת הביטוח ו/או בכל עניין אחר הקשור בביטוח כאמור (להלן: "הביטוח"). 
 
4.5. ההפניות באתר לספקי הביטוח, מהווה לא יותר מאשר שירות לוואי נוסף למוצרים/שירותים, אותו מציע האתר, בכפוף לכל דין, ואין בכך כדי לייחס לאתר ו/או לחברה ו/או למי מטעמה כל אחריות והמזמין פוטר בזאת מראש את החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם מכל אחריות בגין האמור. מבלי לגרוע מן האמור בפרק ב' לתקנון זה להלן (תנאי שימוש ומדיניות פרטיות), בביצוע ההזמנה ובפרט בביצוע רכישת ביטוח, מסכים המזמין לכך שהמידע אותו הוא מוסר לצורך רכישת ביטוח, יישמר על ידי החברה, ויועבר על ידי החברה לספקי הביטוח הרלוונטיים, וזאת לצורך עריכת הביטוח. 
 
4.6. מבלי לגרוע מן האמור ולמען הסר ספק, מוסכם במפורש, כי בכל עניין הקשור בביטוח יפנה המזמין ישירות לספקי הביטוח, לרבות (אך לא רק): העדר כיסוי מספק במקרה של אירוע ביטוח, תלונות בגין טיב השירות, איכותו ו/או כמותו וכיוצא באלה. על הנוסע מוטלת החובה לבדוק אם הביטוח ו/או ספק הביטוח ו/או הפוליסה הרלוונטית לביטוח, עומדים בתנאים המחויבים על פי דין. החברה ממליצה לנוסע, לערוך השוואה בין סוגי הביטוח אותם מציעים ספקים שונים. ההסכמה של המזמין כהגדרתה בתקנון זה, משמעה אף הסכמה של המזמין לאמור לעיל לעניין הביטוח והעובדה כי רכישת הביטוח הינה באחריותו הבלעדית של המזמין. 
 
4.7. לקבלת פרטים לעניין מוצרי הביטוח אליהם מפנה האתר, כמו גם תקנון ספקי הביטוח, ניתן להפעיל את הקישור, אשר מוצב באתר, בסמוך למוצרי הביטוח השונים המוצגים באתר, בצד רכישת המוצרים/שירותים (להלן: "תקנון ספק הביטוח"). מתן ההסכמה של המזמין לתקנון זה, ככל שהמזמין החליט לרכוש את הביטוח, כמוה כמתן אישור וויתור טענות כלפי החברה בעניין זה, ולכך שהמזמין קרא את תנאי תקנון ספק הביטוח, הסכים להם והתקשר עם ספק הביטוח לצורך רכישת הביטוח. 
 
4.8. חובה על הנוסע להודיע, עוד בטרם ביצוע ההזמנה, על כל מגבלה פיזית, או בריאותית ו/או נפשית ו/או כל מגבלה שהיא שעל הספקים להיות מודעים אליה על מנת שהמזמין יוכל לממש את השירותים/המוצרים. ידוע למזמין, כי בהעדר הודעה כאמור, האישור שניתן על ידי הספקים כאמור, נסמך על כך שבהעדר הודעה כאמור, הנוסע אינו מוגבל באופן כלשהו מלצרוך את השירותים. כל תקלה ו/או הוצאה שתגרם כתוצאה ממצבו הרפואי ו/או הנפשי של הנוסע, תחול על הנוסע בלבד.
 
4.10. קבלת מסמכי נסיעה: על המזמין לבדוק את מסמכי הנסיעה ו/או ההזמנה, מיד עם קבלתם מן הספקים, לאחר כרטוס ו/או לאחר האישור, לפי המוקדם, ולוודא כי כל המסמכים הרלוונטיים בידיו (כרטיסי טיסה, שוברים לבית המלון ולהעברות, שוברים להשכרת הרכב, ויזות, אשרות וכו'), ובכלל זה יבדוק המזמין, כי הפרטים הרשומים בהם תואמים את ההזמנה. במידה שפרט כלשהו אינו תואם יש לפנות מיידית לספקים. ניתן לפנות באמצעות החברה.
 
 
ביטולים
 
5. מבלי לגרוע מהוראות כל דין, מובהר כי על תקנון זה, חלות ההוראות הנוגעות לעסקה המוגדרת כ"עסקת מכר מרחוק", בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן") וכן הוראות תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע"א-2010 (להלן: "התקנות"). להלן יובא מידע כללי אודות העיקרים הנוגעים לאפשרות ביטול העסקה (להלן: "עיקרים הנוגעים לביטול"), ואולם למען הסר ספק מובהר בזאת, כי האמור להלן לעניין עיקרים הנוגעים לביטול, הינו אך ורק לצורכי יידוע, וכי הנוסח המלא והמחייב של הוראות הביטול הינו הנוסח הקבוע בחוק הגנת הצרכן, בתקנות אשר תוקנו מכוחו ובדין התקף בישראל. כאמור לעיל, מובהר כי כלל החוקים והדינים המוזכרים בתקנון (להלן: "הדינים") מהווים תמצית כללית בלתי ממצה בלבד. במקרה של סתירה בין תקנון זה לבין החוקים האמורים, לרבות פסיקה הנוגעת להם, תגברנה הוראות החוקים כאמור.
 
 
6. בעסקת מכר מרחוק, כהגדרתה בחוק הגנת הצרכן, רשאי צרכן לבטל בכתב את העסקה בתוך 14 ימים מיום עשיית העסקה או מיום קבלת המסמך המכיל את פרטי הגילוי הנאות, לפי המאוחר, ובלבד שהביטול ייעשה לפחות שבעה ימים שאינם ימי מנוחה קודם למועד שבו אמור השירות להינתן. במקרה ביטול כאמור תבוטל העסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן, תוחזר התמורה ויגבו דמי ביטול בסך 5% מהעסקה או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם (להלן: "דמי ביטול תחת חוק הגנת הצרכן").. בהתאם להלכת בית המשפט העליון במסגרת ע"א 7187/12 עו"ד ליאור צמח נ' אל על נתיבי אויר לישראל, ככל שניתן לבטל רכיב מסוים בתוך הזמנה אחת באופן נפרד, יש לראות רכיב זה כעסקה נפרדת לצורך גביית דמי ביטול. לדוגמא: מאחר שכרטיס טיסה מהווה חוזה נפרד עם כל נוסע שעל שמו הופק כרטיס טיסה, על המזמין לשלם דמי ביטול בנפרד על כל כרטיס. בהתאם למידע אשר מסופק על ידי הספקים, מוסכם, כי: בגין ביטול עסקה, שלא במסגרת הזכאות לביטול כאמור בחוק הגנת הצרכן, או דין אחר ככל שחל על העסקה, ביחס להזמנת כרטיס טיסה "רגיל", כהגדרתו על ידי הספקים – ייגבה תשלום העולה כדי 100% משווי העסקה. בכל מקרה, בין אם חל על העסקה חוק הגנת הצרכן ובין אם לאו, החברה לא תהיה אחראית לפעולות שביצע המזמין בניגוד להנחיותיה או להנחיות הספק המקומי בחו"ל. החזרי מט"ח יבוצעו לפי שער החליפין ביום התשלום עבור ההזמנה. ביטול עסקה במקרים ובתנאים המפורטים בסעיף 7.3 להלן, לא יחוייב בדמי ביטול.
 
7. ביטול במקרים מיוחדים:
 
7.1. האמור בתקנון זה לעיל ולהלן הוא להוציא מקרים בהם המזמין הוא "אזרח ותיק", "עולה חדש" או "אדם עם מוגבלות", בהתאם להגדרות המונחים האמורים בהוראות חוק הגנת הצרכן תשמ"א-1981 (להלן: "החוק"), בעסקה שנעשתה באמצעות מכר מרחוק – שאז המזמין יהיה רשאי לבטל את העסקה בתוך ארבעה עשר ימים מיום עשיית העסקה או מיום קבלת מסמך המכיל את פרטיה (לפי המאוחר) ולפחות שבעה ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם למועד שבו אמור השירות להינתן.
 
 
7.2. במקרים בהם העסקה בוצעה באמצעות מכר מרחוק עם המזמין שהוא אדם בעל מוגבלות, אזרח ותיק (קרי, מעל גיל 65) או עולה חדש, כהגדרת המונחים האמורים בחוק (ומובהר, כי החברה תהא רשאית לדרוש הצגת תעודה או עותק שלה ביחס לכל אחת מן הקטגוריות האמורות), רשאי הצרכן לבטל את העסקה בתוך ארבעה חודשים מיום עשיית העסקה או מיום קבלת המסמך נשוא העסקה, לפי המאוחר, וכן לא פחות משבעה ימים שאינם ימי מנוחה קודם למועד מתן השירות, ובלבד שההתקשרות בעסקה כללה שיחה בין החברה למזמין (שיחה - לרבות תקשורת אלקטרונית).
 
7.3. האחריות בגין פגם/אי התאמה ביחס לטיסה הינה של חברת התעופה בלבד, כאמור. מבלי לגרוע מכך, במקרים בהם ביקש המזמין לבטל את ההזמנה, במועד המזכה בדמי ביטול תחת חוק הגנת הצרכן, עקב אחת מן הטענות המפורטות להלן,  לא יהיה המזמין מחוייב בדמי ביטול כלל, ואלו המקרים:
(א) המזמין הוכיח כי נפל פגם בשירות שקיבל מגמד;
(ב) המזמין הוכיח כי פרטי ההזמנה והעוסק שנמסרו לו על ידי גמד במועד אישור ההזמנה, אינם בהתאמה לסעיפים 14ג(א) 14ג(ב) לחוק הגנת הצרכן;
(ג) המזמין הוכיח כי השירות (ההזמנה עצמה) לא סופקה לו במועד לפי תנאי תקנון זה, היינו, במקרה זה – המזמין שילם, אולם לא קיבל אישור הזמנה, בשים לב לכך שאספקת הטיסה איננה באחריות גמד כאמור לעיל, כי אם רק השירות, כהגדרתו לעיל;
(ד) המזמין הוכיח הפרה אחרת של ההזמנה על ידי גמד. 
 
 
 
8. בתקנון זה – לעניין  מניין הימים - "ימים שאינם ימי מנוחה" משמע - ימי עבודה שהינם ימי חול ויום שישי או ערב חג עד לשעה 12:00, למעט ימי שבת או חג.
 
 
 
9. במקרה של ביטול לפי הוראות החוק, החברה תשיב למזמין את עלות העסקה, בניכוי דמי הביטול כאמור לעיל, בתוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול. הודעת ביטול החיוב כאמור תימסר למזמין בכתב. מובהר כי אין באמור בפרק זה כדי לגרוע מחובות ו/או מזכויות החברה ו/או המזמין בעניין ביטול עסקה לפי כל דין.
 
 
 
10. בכל מקרה מוסכם כי בביצוע ההזמנה מכיר המזמין בכך שחלה עליו אחריות מלאה לבדוק את כלל ההוראות הנוגעות לכרטיס הטיסה, בהתאם לתנאי חברת התעופה, כפי שמפורט בכרטיס הטיסה שהונפק לו. ואולם מובהר במפורש, והמזמין מצהיר כי הינו מיודע בכך שבחלק מן המקרים לא ניתן לבצע שינויים בהזמנה, ולכן באחריותו המלאה של המזמין לבדוק את תנאי כרטיס הטיסה כבר בשלב הזנת פרטיו בעמוד בו מוזנים פרטי הנוסעים, שם מפורטים תנאי כרטיס הטיסה. אין לחברה כל אחריות בגין כל עניין הקשור בתנאי כרטיס הטיסה ו/או העדר אפשרות ביצוע שינויים בתנאים האמורים. בשאלות הקשורות באמור, ניתן לפנות לחברה באמצעות דוא"ל כפי שמופיע בעמוד "צור קשר", בטרם ביצוע הרכישה. מובהר במפורש כי במקרה של אי הגעה לטיסה NO-SHOW  לא יתבצע החזר כספי על ידי חברות התעופה/הספקים, ואולם ככל שאלה יחליטו לבצע החזר כספי כלשהו למזמין, ככל שחברות התעופה/הספקים יחליטו על דמי ביטול חלקיים, או החזר מיסי נמל, יוכל הלקוח להודיע לגמד אם לקזז את מיסי הנמל מעלות דמי הטיפול, או לחילופין להיות מחוייב בדמי הטיפול ולקבל החזר של מיסי הנמל. 
 
 
11. ביטול "מקטעי טיסות": כרטיס טיסה, אשר מורכב ממקטעי טיסות, לרבות אלה כדוגמת: עצירות ביניים ו/או טיסות מקשרות (הנהוגות להקרא "טיסות קונקשן" ובאנגלית: Connection Flights"") ו/או טיסות המשך ו/או מקטע טיסת "הלוך" ו/או מקטע טיסת "חזור", ייקראו מקטעי הטיסות האמורים, להלן: "מקטעי הטיסות". מבלי לגרוע מהאמור בתקנון ובאתר זה לעניין תחולת הדינים, ולמען הסר ספק, מובהר בזאת, כי ככל שבחר המזמין: (א) שלא להופיע לאחד או יותר ממקטעי הטיסות (להלן: "אי הופעה למקטע"); (ב) לבטל אחד או יותר ממקטעי הטיסות, מבלי שביטול כאמור אושר לו בכתב ומראש על ידי חברת התעופה, ככל שאכן ביטול כאמור אפשרי בהתאם לנהלי או חוקי חברת התעופה הרלוונטית ו/או על פי כל דין רלוונטי (להלן: "ביטול מקטע"); (ג) שלא לממש אחד או יותר ממקטעי הטיסות מכל סיבה שהיא ו/או בכל אופן שהוא; כל אלה להלן – "המקטעים שלא מומשו" – אזי תהא חברת התעופה הרלוונטית רשאית לבטל למזמין, על פי שיקול דעתה, ובלא כל הודעה מוקדמת, את כל יתר מקטעי הטיסות הקשורים למקטעים שלא מומשו – והכל מבלי שהמזמין יהיה זכאי לכל פיצוי, על כן בביצוע ההזמנה הוא מוותר מראש על כל טענה בהקשר זה, כלפי כל צד ג' ובפרט כלפי החברה ו/או האתר, זאת מבלי לגרוע מכך שהחברה ו/או שהאתר אינם הספק ולא חלה עליהם כל אחריות הקשורה בטיסות ו/או הנובע מהזמנתן. עם זאת, ייתכן כי, במקרים האמורים - חלק מהחברות מעניקות החזר כספי או זיכוי, חלקי או מלא. על כן, על המזמין לפנות ישירות לחברת התעופה ולברר זכאותו אם בכלל לקבלת השבה של התמורה ששילם עבור כרטיס הטיסה, לרבות השבה של מסי הנמל ששולמו על ידו. השבתם של אלו תינתן, אם בכלל, בהתאם למדיניות של חברת התעופה. 
 
12. ביטול כרטיס טיסה "משודרג", ככל שיוצע על ידי החברה – יהא ללא דמי ביטול, ככל שהביטול יבוצע עד 72 שעות לפני המראת הטיסה, הרלוונטית לכרטיס הטיסה האמור, בקיזוז עלות השדרוג לכל נוסע, והכל בכפוף לחוק, לתקנות וליתר הדינים אשר חלים על העסקה. 
 
 
13. בביצוע ההזמנה מסכים המזמין במפורש לכך, שמפעם לפעם עשויה החברה לדרוש ממנו לבצע אימות של תעודת הזהות שלו ו/או הדרכון שלו, וזאת על פי שיקול דעתה הבלעדי. במקרים כאמור, ככל שהמזמין לא ייענה לביצוע אימות הנתונים כאמור לעיל, יבוטל הכרטיס, בלא שהמזמין יהיה זכאי לפיצוי. 
 
 
14. מובהר במפורש, כי הוראות ביטול עסקה, לפי חוק ותקנות הגנת הצרכן, אינן חלות על מקטעי הטיסות ("טיסות הקונקשן") שאינן יוצאות מישראל או חוזרות לישראל. בנוסף על דמי הביטול, בכל מקרה של ביטול שחוק הגנת הצרכן אינו חל לגביו ישלם המזמין דמי טיפול של גמד (בסך 20$ לכל אחד מהנוסעים). ככל שחברות התעופה/הספקים יאפשרו דמי ביטול חלקיים/החזר מיסי נמל, יוכל המזמין להודיע לגמד אם לקזז את מיסי הנמל מדמי הטיפול, או לחילופין- להיות מחוייב בדמי הטיפול ולבדוק אפשרות של זכאות לקבלת החזר של מיסי הנמל.
 
 
15. דרכי ביטול עסקה: 
 
15.1. תיקון לחוק מיום 27.11.2017: התיקון מוסיף את סעיף 14 ט (להלן: "סעיף הביטול"), הקובע, כי מקום בו קיימת זכות ביטול כאמור בחוק בתקנות (ראה עיקרי הדברים בתקנון זה לעיל), יאפשר העוסק לצרכן להודיע על ביטול עסקה בכל אחת מהדרכים המנויות ובהתאם לפרטי ההתקשרות שמסר העוסק לצרכן בקשר לאותה דרך ביטול והכל כאמור להלן:
 
 
 
(1) בע"פ - הן באמצעות שיחת טלפון והן באמצעות הודעה בעל פה במקום העסק, למעט במקרים בהם נקבע בחוק כי ביטול העסקה ייעשה בכתב (למשל עסקה לרכישת יחידות נופש, העסקאות המנויות בתוספת הרביעית);
 
(2) בדואר רשום;
 
(3) בדואר אלקטרוני;
 
(4) בפקסימיליה, אם יש לעוסק;
 
(5) באינטרנט, לגבי עסקה שניתן להתקשר לגביה באמצעות האינטרנט; על פי סעיף הביטול, לעניין עסקה באינטרנט, הביטול אינו מותנה בכך שהצרכן עשה את העסקה באינטרנט. אשר על כן, צרכן רשאי לעשות שימוש בקישור ביטול באינטרנט, ככל שניתן להתקשר בעסקה באינטרנט, אף אם לא ביצע את העסקה באינטרנט. בעניין זה קובע התיקון כי העוסק ייצור בדף הראשי של האתר קישור ייעודי שבאמצעותו ניתן לשלוח הודעת ביטול. קישור זה יופיע בדף הראשי באופן מובלט וברור;
 
(6) בכל אמצעי שיקבע השר (השר לא קבע תקנות כאלה בשלב זה נכון לדצמבר 2018);
 
 
16. ברכישת כרטיס טיסה מחברת תעופה זרה שאינה מחזיקה בנציגות בישראל, תנאי הביטול יהיו בהתאם למדיניות חברת התעופה, פעולות האכיפה של הרגולטור ובכפוף לדין הזר החל עליה. במקרה של רכישה באתר, אשר חוק הגנת הצרכן ו/או התקנות אינן חלות עליו, יהא הדבר כרוך בדמי ביטול מלאים ו/או בכל עלות כפי שתחול על ביטול אותה רכישה לפי כרטיס הטיסה ולפי כל דין. בנוסף על דמי הביטול, בכל מקרה של ביטול שחוק הגנת הצרכן אינו חל לגביו ישלם המזמין דמי טיפול לגמד, בסך 20$ לכל אחד מהנוסעים. ככל שחברות התעופה/הספקים יאפשרו דמי ביטול חלקיים/החזר מיסי נמל, יוכל המזמין להודיע לגמד אם לקזז את מיסי הנמל מדמי הטיפול, או לחילופין - להיות מחוייב בדמי הטיפול ולקבל החזר של מיסי הנמל.
 
 
17. החזרים: במקרה בו המזמין יהיה זכאי להחזר כלשהו, בהתאם לתנאי תקנון זה או לפי כל דין, החזרי מט"ח יבוצעו לפי שער החליפין ביום התשלום עבור ההזמנה. לא יינתן החזר בגין שירותים או חלקי שירותים שלא נוצלו בחו"ל. החברה תעביר את הבקשות השונות לספקים לצורך קבלת ההחזר, אך בכל מקרה מוסכם כי האחריות בגין ביצוע ההחזר עצמו הינה אך ורק של הספקים ולא של החברה.
 
 
18. אחריות המוביל (חברת תעופה): בכל הקשור לביטולים/איחורים/הקדמת טיסות – חלה האחריות על חברת התעופה/מוביל התעופה. להלן קישור לתמצית תנאי הטבות/פיצוי לפי חוק שירותי תעופה.
 
 
 
19. ביטול העסקה על ידי החברה:
מבלי לגרוע מאילו מהוראות תקנון הזמנה זה ו/או תקנון תנאי השימוש באתר שלהלן, בכל אחד מהמקרים המפורטים להלן תהיה החברה רשאית לבטל את ההזמנה ו/או ההתקשרות עם המשתמש, גם במקרה בו נשלחה הודעה על ההזמנה למזמין: (א) במקרה שבו תיפול טעות בתום לב באחד מן הנתונים המפורטים באתר לגבי השירות, לרבות מחיר השירות או תיאורו על בסיסם נערכה; (ב) במקרה של השבתה או תקלה בפעילותו התקינה של האתר עקב "כוח עליון", ו/או עקב מקרה של תקלה מהותית במערכת המחשוב, במערכת הטלפונים או במערכות תקשורת אחרות המשרתות את החברה, ו/או בכל מקרה אחר בו יעכבו, ימנעו או ישבשו גורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת החברה את פעילותו התקינה של האתר או את אספקת השירותים; ו- (ג) במקרה בו לא עמד המזמין בהתחייבות מהתחייבויותיו לרבות, אך לא רק, ההתחייבות לתשלום התמורה בגין השירות שהזמין ו/או בכל מקרה בו מסר המזמין פרטים לא נכונים ו/או לא מדויקים ו/או לא מושלמים, לרבות במקרה של אי אישור העסקה על ידי חברת כרטיסי האשראי. התקשרות שבוטלה כאמור לא תזכה את המזמין בכל סעד שהוא ולא יהיו למזמין כל טענות כנגד החברה בשל כך. 
 
 
20. הגדרות כלליות לגבי אחריות בגין השירותים: 
20.1. מבלי לגרוע מכל אזכור אחר בתקנון זה, החברה אינה מציגה מצג כלשהו בקשר עם השירותים המוצעים על ידיה, למעט עצם אספקתם בהתאם לתיאורם באתר החברה או בפרסומיה. בכל מקרה של סתירה בין המפורסם באתר לבין פרסום אחר של החברה, יגבר הפרסום באתר.
 
 
20.2. אחריות החברה מוגבלת לאחריותה על פי דין בלבד, והיא אינה מקבלת על עצמה אחריות כלשהי מעבר לאחריותה על פי דין.
 
 
20.3. החברה מבהירה שחלק מהשירותים תלויים בצדדים שלישיים, לרבות נציגי חברות תעופה, עובדי ביקורת הגבולות/דרכונים, נציגי הבידוק הביטחוני ונציגי דלפקי הצ'ק אין. החברה לא תהיה אחראית לכל מעשה או מחדל של צדדים שלישיים ו/או להשפעתם על אספקת השירותים, והלקוח מאשר כי אין לו ולא תהיה לו כל טענה שהיא נגד החברה בגין מעשים או מחדלים כאמור.
 
 
 
ג. מידע מסוכנות הנסיעות/הספקים - נספח השירותים
 
מובהר שוב במפורש, כי כאמור, החברה איננה ספקית של שירותי התיירות הנרכשים באמצעות האתר, וכי החברה איננה אחראית לכל הקשור במוצרים/השירותים ו/או בכל עניין הקשור ו/או הנובע מההזמנה, למעט העניינים אשר נאמר בתקנון זה מפורשות, כי הינם באחריות החברה. לנוחיות המזמין, מידע מאת הספקים ו/או חברות התעופה, לרבות (אך לא רק): העברות, לינה, שיבוץ חדרים וכיו"ב, מובא בנספח השירותים המהווה חלק בלתי נפרד מתקנון זה (להלן: "נספח השירותים"). ההסכמה מהווה אף הסכמה לתנאי נספח השירותים. 
 
 
 
 
ד. שונות
 
 
1. חילוקי דעות: לבתי המשפט במחוז תל-אביב בלבד סמכות ייחודית לדון במחלוקת כלשהי בין הצדדים, ללא קשר למקום חתימת ההסכם ו/או ביצוע ההזמנה או מקום מגוריו של המזמין. הדין אשר יחול על כל מחלוקת ו/או כל סכסוך ו/או תביעה ו/או דרישה מכל סוג שהוא בקשר ו/או בנוגע לשירותים/המוצרים/ההזמנה ו/או כל הכרוך באלה האמורים, יהיה הדין הישראלי בלבד.
2. התיישנות בהתאם להוראות הדין החל.
3. אם הוראה כלשהי של תנאי תקנון זה אינה תקפה על פי הדין החל, לא יהיה בדבר כדי לפגוע בהוראות האחרות והן תיוותרנה בכל זאת בתוקף.
4. המזמין נדרש להגיש את פניותיו ו/או תלונותיו אל החברה באופן אישי וכן לאפשר לחברה להשיב לפניה בתוך 30 ימי עסקים או פרק זמן אחר כקבוע בחוק הרלוונטי, בטרם יערב צדדים שלישיים לפנות בשמו.
5. פניות אשר מוגשות על ידי צדדים שלישיים שאינם המזמין לגביו מועלת התלונה ואשר לא נתנו לחברה זמן סביר לספק לגביהן מענה למזמין בטרם פנה המזמין לצדדים שלישיים לשם ניהול הפניה עבורו, לא תטופלנה.  לעניין סעיף זה – זמן סביר, 30 ימי עובדה או פרק זמן אחר כקבוע בחוק הרלוונטי.
מבלי לגרוע מהאמור, פניות לגבי קטינים או חסרי כשירות משפטית ניתן להגיש באמצעות הוריהם או אפוטרופוסים החוקי. אין באמור בסעיף זה כדי לאסור על ייעוץ משפטי מטעם צד שלישי בטרם הגשת פניה ישירה של הנוסע אל החברה.
6. למעט כפי שנקבע בתקנון זה, במקרה של סתירה בין התקנון לבין התנאים באתר, תוקנה עדיפות לתנאי התקנון.
 
 
 
תקנון בעניין מדיניות פרטיות ותנאי שימוש באתר
גילוי נאות בדבר איסוף ושימוש של מידע אישי ותנאי השימוש באתר
 
פרק א' - מבוא
 
 
1.    המידע המובא להלן נכון לכל אתרי האינטרנט הקשורים לאתר המוכר כ- "GAMAD" - בכתובת האינטרנט: www.gamad.co.il בבעלותה של חברת: "די אר אל טרוול בע"מ", ח.פ. 516082401, מרחוב דרך השלום 5, קומה 10, תל אביב (להלן: "גמד"). כלל האמור להלן לגבי יחיד זכר מיועד גם לנקבה והשימוש בלשון זכר הינו מטעמי נוחות בלבד. כלל האמור לעיל ולהלן בתקנון זה, הינו בבחינת הסכם בין גמד ו/או מי מטעמה לבין הגולש באתר (להלן: "הגולש", או: "המשתמש"). 
 
 
2.    אנו מודים לכם הגולשים על הביקור באתר אינטרנט זה (להלן: "האתר") בבעלות ובניהול גמד. המידע המובא להלן מסביר את אופן התנהלות האתר, איסוף ושימוש במידע הנאסף על ידי האתר והבחירות שהגולש יכול לעשות לגבי הדרך בה נאספים הנתונים בעת גלישה באתר והשימוש במידע זה. גולש יקר, אנא קח את הזמן לקרוא את המידע המובא להלן. חשיבות קריאת והבנת המובא להלן הינה גבוהה, על מנת שהגולש יוכל להבין כיצד פועל האתר, מדיניות הפרטיות שלו ותנאי השימוש בו. כמו כן הדבר בעל חשיבות גבוהה על מנת שתוכל להחליט אם למסור את פרטיך במסגרת האתר אם לאו. כלל האמור להלן, חל בשינויים המחויבים גם לעניין נתונים הנמסרים בעת הרשמה לצורך כרטוס, כהגדרתו בתקנון ההזמנה (להלן בהתאמה: "כרטוס", "תקנון ההזמנה"). הכללים החלים על הנפקת כרטיסים אלה ומדיניות גמד באשר להנפקת כרטיסים אלה, כאמור בתקנון ההזמנה.
 
 
3.    תקנון זה מהווה חלק בלתי נפרד מתקנון ההזמנה וייקרא יחד עמו. מקום בו קיימת סתירה בין הוראות תקנון זה לבין הוראות תקנון ההזמנה, לעניין מדיניות הפרטיות ומאגרי המידע – תגברנה הוראות תקנון האתר. מקום בו קיימת סתירה בין הוראות תקנון זה לבין הוראות תקנון ההזמנה בכל עניין הקשור בהזמנה, בשירותים או בהוראות ספציפיות אחרות בקשורות בתכנים המפורסמים באתר – תגברנה הוראות תקנון ההזמנה.
 
 
4.    השימוש באתר הינו על אחריותו הבלעדית של הגולש, לרבות כל תוצאה שעשויה להתרחש כתוצאה מגלישה באתר. בגלישה באתר מצהיר הגולש במפורש על כך שהוא מודע לעובדה לפיה באתר מופיעים גם טיסות לרכישה ישירה מול חברת התעופה בהם צדדי ג' מציגים תכנים וכי לאתר ו/או לבעליו ו/או למי מטעמם אין כל אחריות בגין התכנים ו/או כל עניין אחר הקשור ו/או הנובע מן הגלישה באתר ו/או מן הקישורים לאתרים אחרים ו/או בגין כל עניין הקשור בצד ג' אליו הגיע ו/או עמו התקשר הגולש כתוצאה ו/או באמצעות האתר. הגולש פוטר בזאת את האתר /או את בעליו ו/או כל מי מטעמם מכל אחריות בגין האמור. ככל שייגרם לאתר ו/או לבעליו ו/ואו למי מטעמם נזק, כתוצאה מהפרת האמור על ידי הגולש, יפצה הגולש את האתר ו/או את בעליו ו/או מי מטעמם וישפה אותם על הנזקים שנגרמו להם כאמור.
 
 
5.    הגולש/המשתמש, עשוי אף להוות "המזמין" כהגדרתו בתקנון ההזמנה. בכל הקשור לפרטי העסקה, הרכישה, הזמנה ודרכי ביטול, מופנה הגולש לתקנון ההזמנה, אשר תקנון זה מהווה חלק בלתי נפרד ממנו וייקרא בכפיפה אחת יחד עימו. בעת ביקור באתר יכול הגולש לעשות ערב רב של דברים. סוג המידע הניתן לזיהוי (כלומר: מידע אשר מאפשר לזהות את הגולש באופן ישיר, או מידע אשר נותן אינדיקציה לגבי המיקום של הגולש), שעשוי להיאסף באתר זה הינו: שם, כתובת, גיל או טווח גילאים, תאריך לידה, מין, כתובת דוא”ל, מספרי טלפון, מידע לגבי תחומי העניין של הגולש, שימוש בתוכנות/תכניות, שירותים, מוצרים וכיו”ב. במקומות מסוימים באתר, בכדי, או על מנת להירשם לפעילויות מסוימות, או כדי לרכוש פעילויות שהינן בתשלום, הגולש עשוי להתבקש לספק מספר ופרטי כרטיס האשראי/החיוב שברשותו, או פרטים אחרים, לרבות מידע ופרטים רלוונטיים הנוגעים לכרטיס האשראי/החיוב. במידה שהגולש אינו מעוניין לספק את המידע האמור לעיל לאתר, באמצעות רשת האינטרנט, הגולש מתבקש שלא לבצע רכישה מקוונת באמצעות האתר, ומוזמן לפנות בדוא”ל לכתובת: air@gamad.co.il בכדי לברר/למצוא אמצעים אחרים ליצירת קשר עם החברה, לצורך ביצוע רכישה או לצורך קבלת מידע נוסף. לחברה אין כל אחריות לעניין טעויות/נזקים שעשויים להגרם למזמין לגבי תהליך הסליקה ו/או כל עניין אשר נקבע ו/או מבוצע על ידי חברת האשראי, לרבות סירוב ביצוע עסקה וכיו"ב.
 
 
6.    השירות המרכזי שמוצע באתר הינו אפשרות איתור וקניית טיסות (כהגדרתן בתקנון ההזמנה ולהלן תוגדרנה: "הטיסות"), באמצעות המערכת האינטרנטית המוצעת לשימוש באתר, ואשר מוכרת בשם: "מנוע חיפוש" (להלן בהתאמה: "המערכת", להלן: "מנוע החיפוש"). 
 
 
7.    קיימות אופציה מרכזית לחיפוש טיסות באמצעות מנוע החיפוש (להלן: "החיפוש").
 
 
חיפוש ממוקד - המהווה את הדרך "המסורתית" לחיפוש, כגון אלה הקיימות באתרי אינטרנט אחרים, הייעודיים לחיפוש ורכישת טיסות, באמצעותו ניתן לבחור את יעד הטיסה, התאריך וכמות הנוסעים (להלן: "חיפוש ממוקד").
 
8.    אנא זכור כי אם אתה מספק אינפורמציה בכל דרך אחרת לאתר, אתה מסכים לתנאים המפורטים בתקנון זה, לרבות לעניין כרטוס ולכך שהמחירים המפורטים באתר עשויים להשתנות, לרבות שינויים שעשויים לחול בין מועד הופעתם באתר בצד הטיסה שנבחרה ועד למועד ביצוע ההזמנה בפועל באמצעות האתר, בהתאם להוראות תקנון ההזמנה ובהתאם להוראות תקנון זה (להלן: "שינויי מחיר"). ככל שגמד מעדכנת ומרחיבה את השירותים שהאתר מעניק, תקנון זה יכול להשתנות, אז אנא עיין בו מעת לעת. 
 
9.    הסכמת הגולש לתנאי האתר
 
 
א.    כאמור, על ידי שימוש ו/או ביקור באתר, הגולש מאשר ומסכים לכלל תנאי השימוש המפורטים לעיל ולהלן (להלן: "תנאי השימוש") ולתנאים וההגבלות של מדיניות הפרטיות בתקנון זה לעיל ומטה (שתוגדר להלן: "מדיניות הפרטיות"), לרבות לעניין תנאי הנפקת כרטיס טיסה והוראות כרטוס כאמור בתקנון ההזמנה. מבלי לגרוע מן האמור לעיל ולהלן בתקנון זה, מוסכם כי הוראות תקנון ההזמנה ייקראו בכפיפה אחת עם הוראות תקנון זה, כאמור.
ב.    אם הגולש אינו מסכים לתנאים אלו הוא מתבקש לא להשתמש באתר.
ג.    האתר מעניק בזאת אישור להשתמש באתר כמפורט להלן בתנאי שימוש אלו בכפוף לכך/ ובלבד ש:
(1)    שימוש הגולש באתר יעשה בהתאם למדיניות הפרטיות, תנאי השימוש, כל דין רלוונטי ויהיה לצרכים של שימוש אישי בלבד;
(2)    חל איסור על הגולש להעתיק/להפיץ כל חלק מהאתר לכל מדיה שהיא ללא אישור מראש ובכתב של האתר;
(3)    לא יעשה כל שינוי של כל חלק מהאתר והשימוש באתר יהיה אך ורק למטרה אשר לשמה הוא נועד.
 
 
10.    גישה לאתר
 
 
א.    האתר מעניק בזאת אישור להשתמש באתר כמפורט להלן בתנאי שימוש אלו בכפוף לכך/ ובלבד שיתקיימו התנאים המפורטים להלן: 
(1)    שימוש הגולש באתר יעשה בהתאם למדיניות הפרטיות, תנאי השימוש, כל דין רלוונטי ויהיה לצרכים של שימוש אישי בלבד;
(2)    הגולש יימנע להעתיק/להפיץ כל חלק מהאתר לכל מדיה שהיא ללא אישור מראש ובכתב של האתר;
(3)    הגולש לא יעשה כל שינוי של כל חלק מהאתר והשימוש באתר יהיה אך ורק למטרה אשר לשמה הוא נועד;
(4)    על הגולש לקיים את תנאי והגבלות מדינית הפרטיות ותנאי השימוש כלשונן.
ב.    על מנת לקבל גישה לתכונות מסוימות באתר, יתכן שהגולש יידרש לפתוח חשבון אישי של משתמש (להלן: "החשבון"). בזמן יצירת החשבון, על הגולש לספק ולמסור מידע מדויק ומלא. על הגולש חלה האחריות הבלעדית בנוגע לפעילות המתרחשת בחשבון. כמו כן, על הגולש לשמור על אבטחת הסיסמא שלו לאתר. חל איסור על הגולש להשתמש בחשבון אחר של אדם אחר ללא הרשאה/אישור מאותו אדם/גורם. על הגולש חלה החובה ליידע את האתר באופן מיידי על כל הפרת אבטחה או שימוש שאינו מורשה בחשבונו של הגולש.
ג.    על אף שהאתר ו/או גמד לא יהיו אחראים להפסדים ו/או נזקים מכל מין וסוג שהוא, שעלולים להיגרם לגולש על ידי כל שימוש שאינו מורשה בחשבון שנפתח על ידי הגולש, הגולש עשוי להיות אחראי להפסדים של האתר/גמד או אחרים בשל שימוש בלתי מורשה, כאמור.
ד.    הגולש מסכים לא להשתמש או ליצור כל מערכת אוטומטית, בכלל זה (אך לא רק): “רובוטים”, “עכבישים”, “מחוללים”, “וירוסים”, מערכת לא מקוונת וכיוצא באלה, אשר מאפשרים או עשויים לאפשר גישה לאתר, בין היתר, באופן של משלוח בקשות לשרתי האתר בפרק זמן נתון, או כל מערכת אחרת אשר גולש רגיל וסביר לא מסוגל להפעיל.
ה.    למרות האמור לעיל, האתר מאפשר גישה למפעילים של מנוע חיפוש ציבורי להשתמש ב”עכבישים” כדי להעתיק חומרים מהאתר, למטרה יחידה שהינה יצירת אפשרות לחיפוש גלוי וזמין של חומרים, אבל לא גישה לארכיונים של חומרים אלו. האתר שומר לעצמו את הזכות לבטל חריגות אלו בין אם בכלליות או באופן ספציפי במקרים מסוימים.
ו.    הגולש מסכים לא לאסוף כל מידע מזהה אישי לרבות שמות של בעלי חשבונות מהאתר או להשתמש במערכות התקשורת המסופקות על ידי האתר לכל מטרה מסחרית.
ז.    הגולש מסכים שלא לשדל/לשכנע אף משתמש של האתר למטרות מסחריות בנוגע להגשות המשתמש שלהם באתר.
 
פרק ב' - מדיניות הפרטיות באתר
1.    המידע הנאסף:
א.    בעת ביקור באתר סוג המידע הניתן לזיהוי (כלומר: מידע אשר מאפשר לזהות את הגולש באופן ישיר, או מידע אשר נותן אינדיקציה לגבי המיקום של הגולש), שעשוי להיאסף באתר זה הינו, בין היתר: שם, כתובת, גיל או טווח גילאים, תאריך לידה, מין, כתובת דוא”ל, מספרי טלפון, מידע לגבי תחומי העניין של הגולש, שימוש בתוכנות/תכניות, שירותים, מוצרים וכיו”ב.
ב.    במידה שהגולש סבור כי חלה טעות לגבי הפרטים האמורים, כולם או חלק מהם, רשאי הגולש לפנות בדוא”ל לכתובת air@gmamd.co.il.
ג.    כמו כן, כאשר הגולש מבקר בכל אחד מדפי האינטרנט באתר, עשוי להיאסף מידע מסוים שאינו מאפשר זיהוי אישי (מידע גנרי אשר לא מזהה את הגולש באופן אישי), כגון: סוג הדפדפן, סוג של מערכת ההפעלה ושם ספק האינטרנט של הגולש.
ד.    נוסף על האמור, יתאפשר איסוף מידע אנונימי, לכל מטרה שהיא.
ה.    כלל השימוש במידע הינו בהתאם לאמור בתקנון זה להלן ובתקנון ההזמנה.
2.    תנאים כלליים לעניין שימוש בכרטיס אשראי: 
א.    במקומות מסוימים באתר, בכדי, או על מנת להירשם לפעילויות מסוימות, או כדי לרכוש פעילויות שהינן בתשלום, הגולש עשוי להתבקש לספק מספר ופרטי כרטיס האשראי/החיוב שלו. הגולש עשוי להתבקש לספק/ למסור את פרטי כרטיס האשראי/החיוב שברשותו או פרטים אחרים, לרבות מידע ופרטים רלוונטיים הנוגעים לכרטיס האשראי/ החיוב. במידה שהגולש אינו מעוניין לספק את המידע האמור לעיל לאתר, ברשת/באינטרנט, הגולש מתבקש שלא לבצע רכישה מקוונת ברשת האינטרנט באמצעות האתר, ובמקום זאת הגולש מוזמן/מתבקש לפנות בדוא”ל לכתובת: air@gamad.co.il  כדי לברר/למצוא אמצעים אחרים ליצירת קשר עם גמד, לצורך ביצוע רכישה או לצורך קבלת מידע נוסף. 
ו.    במידה שהגולש יחליט לעשות שימוש בכרטיס אשראי באתר, הגולש מסכים ומודע לכך שהשימוש בכרטיס אשראי באתר הינו באחריותו הבלעדית, וכי כלל הנוגע ו/או הנובע מכל הקשור בסליקה ו/או חיובו ו/או כל עניין הקשור באמור, איננו באחריות האתר ו/או בעליו – אלא באחריותה הבלעדית של חברת כרטיסי האשראי שהנפיקה לו את הכרטיס לפי כל דין. הגולש פוטר בזאת את האתר ו/או את בעליו ו/או את מי מטעם מכל אחריות בגין האמור.
ז.    במקרה של העברת פרטי תשלום בכרטיס אשראי או בכרטיס חיוב, גמד מעבירה/משדרת את המידע אודות כרטיסי האשראי לספקי שירות עיבוד העסקאות שלה ואינה שומרת מידע זה בשרתים שלה.
ח.    נתונים אחרים או מידע אחר הנוגעים לעסקאות המתבצעות על ידי הגולש/המשתמש, באמצעות האתר, נמצאים בשימוש האתר/גמד (או ע”י צד שלישי המספק שירותים אלו עבור האתר, בכדי לספק את השירותים התוכניות ו/או מוצרים הנרכשים על ידי הגולש/המשתמש ונשמרים על ידה.
ט.    כמו כן, כאשר הגולש מבקר בכל אחד מדפי האינטרנט באתר, עשוי להיאסף מידע מסוים שאינו מאפשר זיהוי אישי (מידע גנרי אשר לא מזהה את הגולש באופן אישי), כגון: סוג הדפדפן, סוג של מערכת ההפעלה ושם ספק האינטרנט של הגולש.
3.    שירותים של רשתות חברתיות   
א.    אם הגולש בוחר לגשת, לבקר ו/או להשתמש בשירותי צד שלישי, של רשת חברתית או רשתות חברתיות, הידועות באנגלית בשם: Social Network Services (להלן: "SNS") עשויים להיות משולבים עם האתר, ועשויים לקבל מידע של זיהוי אישי ומידע אחר אודות הגולש והמחשב שלו, נייד או מכשיר אחר אשר הגולש מסר לצורך קבלת לשירותים אלה, לרבות מידע בנוגע לאנשי הקשר שלו בשירותי רשתות אלה, לדוגמא: חלק משירותי הרשתות החברתיות, מאפשרים לגולש להעביר תוכן מהאתר לאנשי הקשר שלו או למשוך מידע אודות אנשי הקשר של הגולש, כך שהגולש יכול להתחבר עימם באתר או באמצעותם.
ב.    חלק משירותי הרשתות החברתיות יקלו על הרישום לאתר או ישפרו/יתאימו אישית את חווית הגלישה של הגולש באתר. לגולש שמורה הזכות לבחור אם להשתמש בשירות של רשת חברתית בקשר לשימושו באתר.יחד עם זאת, בקבלו תקנון זה (על ידי הגלישה באתר), מאשר הגולש כי מקובל עליו, שמידע מצד שלישי, לרבות נתוני הרשת החברתית עשוי להפוך לזמין לאתר. על הגולש לקרוא את מדיניות הפרטיות ולשנות את הגדרות הפרטיות הרלוונטיות של הגולש ישירות אצל ו/או באתרי שירותים. 
 
4.    שימוש במידע וחשיפתו - האתר ישתמש במידע שהגולש מספק ברשת האינטרנט למטרה(ות) אותם אישר הגולש. בנוסף, האתר עשוי לשלוח לגולש, הצעת דואר אלקטרוני ו/או מסרונים, במסגרתם יוצע לגולש מידע שבעלי האתר חושבים שהגולש עשוי לגלות בו עניין, לרבות, אך לא רק, מידע פרסומי, הצעת הטבות שונות, או לבקש את אישורו של הגולש להשתתף בסקר. 
5.    אופן/ דרכי שיתוף המידע האישי שמסר הגולש:
א.    האתר לא ישתף עם צדדי ג’ את המידע האישי אותו סיפק הגולש, אלא במקרים הבאים:
(1)    למטרה(ות) אותן אישר הגולש;
(2)    בהסכמתו של הגולש;
(3)    לצורכי מחקר ופילוח על ידי גמד ו/או מי מטעמה;
(4)    לכשהדבר יידרש על פי כל דין או כפי שהאתר/גמד, ימצאו לנכון, שהכרחי לעשות, על מנת להגן על גמד/על האתר או להגן על אחרים מפגיעה (כגון במקרים של: צו בית משפט,  צו הבאה, כתגובה לדרישה בהתאם לחוק של רשויות החוק או כאשר גמד/האתר סבורים/חושבים/מאמינים, שמישהו גורם (או עומד/צפוי לגרום) לפגיעה/הפרעה לזכויות של אדם/גורם אחר;
(5)    לאנשים או חברות עימם האתר מצויים ביחסים חוזיים/בהתקשרות חוזית, לצורך ביצוע פעולות פנימיות באתר, לבצע פעולות בנוגע לפעילות העסקית שלנו (כגון: משלוח מידע או פרטים אחרים שהגולש ביקש באתר);
(6)    ליידע את הגולש כאשר האתר/גמד משנים את אחד מהסכמי המינויים 
(7)    לצורך עריכת ביטוח על ידי ספקי ביטוח, בהתאם להוראות תקנון ההזמנה, ובהתאם לאישור הגולש, במועד הזמנת ביטוח, כהגדרתו בתקנון ההזמנה. מובהר במפורש, כי באחריותו הבלעדית של הגולש לקרוא את פוליסת הביטוח והמידע המובא על ידי ספקי ביטוח באתר, בטרם רכישת ביטוח כאמור, וכי לאתר ו/או לבעליו ו/או למי מטעמם אין כל אחריות בגין הביטוח האמור ו/או תוצאותיו ו/או כל עניין הקשור בכך ו/או מצגים הקשורים אליו המובאים ישירות מספקי ביטוח לידיעת הגולש באתר. האמור הינו מבלי לגרוע מכל הוראה ו/או סעיף אחר בתקנון אתר זה ו/או בתקנון ההזמנה;
(8)    בנוסף, גמד/ האתר, עשויים לשתף צדדי ג’ בחלק מהמידע האישי אותו סיפק הגולש ברשת, חברות (בין אם אותן חברות הינן בשיתוף עם גמד/ קשורות/משויכות עם האתר ובין אם לאו), לרבות לצורך דיוור הצעות והטבות ייחודיות מטעמם, וגמד לא תחשב לעניין דיוור זה ל”מפרסם”, כהגדרתו בסעיף 30א(א) לחוק התקשורת (בזק ושידורים) תשמ”ב – 1982- וזאת בהמשך לרכישת שירותים באתר על ידי המזמין/הגולש.
ב.    אם הגולש מאשר/מסכים לקבל הודעות מצדדי ג', אליהם הגיע הגולש באמצעות האתר – מצהיר הגולש מראש על ידיעתו, כי אין לגמד כל אחריות לעניין ההודעות שהגולש יקבל אותם צדדי ג', וכי בכל הקשור לקבלת או מסירת הודעות מהם או אליהם הגולש יצטרך לתקשר עמם באופן ישיר.
ג.    אם ירצה הגולש לשנות מידע אותו סיפק ברשת לצדדי ג', במקרה זה, על הגולש למסור את כל התיקונים/שינויים/התאמות למידע האישי שלו, ישירות לאותו צד ג' עימו הוא התקשר (אף אם במקור הוא קושר לאותו צד ג' באמצעות האתר), כאשר שינויים/תיקונים/התאמות אלה, לא יקשרו בין האתר לבין אותם צדדי ג'.
ד.    האתר שומר לעצמו את הזכות להשתמש, להעביר, להמחות, למכור, לחלוק כל מידע מזהה אישי שהאתר אוסף או מקבל משירותי הרשתות החברתיות, ולספק גישה למידע מסוג זה וכל מידע אחר אשר אינו מאפשר זיהוי אישי אודות הגולש, על המחשב שלו, הנייד או מכשיר אחר בהתאם לצרכים שתוארו בהסכם זה, כמו יתר המידע האחר אודות הגולש.
ה.    בנוסף ידוע לגולש, ובהסכימו לגלוש באתר זה הוא מסכים במפורש לכך שמידע לרבות שמו ופרטי ההתקשרות עימו, יועבר לסוכנויות נסיעות ו/או חברות תעופה ו/או צדדים שלישיים וזאת לצורך כרטוס ו/או ביצוע ההזמנה ו/או יישום הליכים הכרוכים בה.
 
 
6.    מאגרי מידע ושמירה על פרטיות
 
 
א.    בכפוף להסכמת הגולש לתקנון האתר במעמד הרשמה לביצוע ההזמנה, כאמור בתקנון ההזמנה, יצורף הגולש אל מאגר המידע של גמד ותהא רשאית לשלוח אליו בעצמה ו/או באמצעות מי מטעמה, בכל עת, מידע בדבר פעילות גמד, מידע בנוגע לזכאותו לקבלת הטבות שונות, וכן מידע שיווקי ופרסומי, לרבות מידע הנוגע לצדדים שלישיים.
 
 
ב.    הנתונים והמידע שנמסרו לגמד יישמרו אך ורק למשך הזמן הנדרש והסביר למטרות שלשמן הם נאספו, לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה, ובכל מקרה - כנדרש לפי דין. לתשומת ליבך, מידע אנונימי עשוי להישאר על השרתים שלנו ואנו רשאים לעשות בו שימוש, בין השאר, למטרות ניתוח וסטטיסטיקה ולכל מטרה אחרת (כל עוד המידע אינו מזהה) בהווה ובעתיד ללא הגבלת זמן.
 
 
ג.    הגולש מסכים ומקבל על עצמו ששמו ופרטיו המזהים, וכן כל מידע שיצטבר אצל גמד באמצעות האתר ישמש אותה לקידום פעולותיה, כולל פעולותיה עם גופים אחרים, באופן ששימוש במידע הנ"ל יעמוד בהלימה לדיני הגנת הפרטיות.
 
 
ד.    הגולש מצהיר, כי ידוע לו שגמד תחזיק, תנהל ותשתמש במאגרי מידע ובו פרטיהם הנ"ל של כל הגולשים והוא מצהיר, כי אין ולא תהיה לו כל טענה כנגד גמד ו/או מי מטעמה עקב כך ובלבד שהשימוש בפרטיו יהיה במסגרת ו/או בקשר לפעילות גמד בלבד ו/או בהתאם להוראות תקנון זה.
ה.    עם הסכמת הגולש לקבלת דיוור, מאשר הגולש לגמד לפנות אליו בעצמה ו/או באמצעות מי מטעמה, בכל אמצעי תקשורת, לרבות, אך לא רק, דואר אלקטרוני, הודעת טקסט, מסרונים, הודעות "וואטסאפ", push notifications (כהגדרת תקנון זה להלן) וכיו"ב. 
 
 
ו.    אופן שימוש וגילוי של מידע אנונימי: 
(1)    לעיתים האתר משתמש במידע מזהה שאינו אישי, אותו האתר אוסף, וזאת על מנת לשפר את העיצוב והתוכן של האתר ולאפשר לאתר להתאים לגולש, באופן אישי את חוויית הגלישה באתר. 
(2)    כמו כן, גמד עשויה לעשות שימוש במידע האמור, כדי לאבחן או להסיק מסקנות, בנוגע לאופן השימוש באתר, כמו גם על מנת לספק לגולש תוכנות, שירותים, או מוצרים שעשויים לעניין את הגולש בהתאם לנתונים שנמסרו באתר כאמור בהסכם זה. לעיתים האתר חולק את המידע עם אחרים, לרבות עם חברות קשורות וחברות שאינן קשורות.
 
 
ז.    איסוף מידע על ידי גורמים אחרים
(1)    האתר עשוי להכיל טיסות לואו קוסט\להלן חברות לואו קוסט זרות, אשר אינם מתנהלים בהתאם לאמור בהסכם זה. הגולש מתבקש לבדוק בחברות התעופה האחרים האמורים, את מדיניות הפרטיות וזאת מכיוון שלאתר שלנו אין כל שליטה על המידע שנמסר להם או הנאסף על ידם.
(2)    האתר עשוי להציע מידע או שירותים אשר ממומנים על ידי או בחסות חברה שאינה כלולה/קשורה לאתר. בהתבסס על ההסכמים שיש לנו עימם, צדדים שלישיים אלו עשויים להשיג/לקבל, מידע מזהה אישי, שהגולש באתר מאשר. לאתר אין כל שליטה על אופן השימוש במידע זה על ידי חברות אלו.
 
 
ח.    זכות העיון וגישה למידע: על פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981 (להלן: "החוק"), כל אדם זכאי לעיין במידע אודותיו המוחזק ונשמר במאגר מידע (כהגדרתו בחוק). על כן, גמד תאפשר לכל משתמש שהמידע אודותיו נשמר, לבקש לעיין במידע זה. משתמש המעוניין בעיון במידע כאמור, יפנה לחברה בכתב בדרכים הקבועות בתקנות הגנת הפרטיות (תנאים לעיון במידע וסדרי הדין בערעור על סירוב לבקשת עיון), התשמ"א-1981 (להלן: "התקנות.
 
 
ט.    בנוסף, אם המידע שבמאגרי החברה משמש לצורך פניה אישית אליך, בהתבסס על השתייכותך לקבוצת אוכלוסין, שנקבעה על פי איפיון אחד או יותר של בני אדם ששמותיהם כלולים במאגר (להלן: "פניה בהצעה מסחרית"), כי אז אתה זכאי על-פי החוק לדרוש בכתב שהמידע המתייחס אליך יימחק ממאגר המידע. החברה תימחק במקרה זה רק מידע הדרוש לה לצורך פניה בהצעה מסחרית. מידע הדרוש לחברה לשם ניהול עסקיה - לרבות תיעוד פעולות מסחריות ואחרות שביצעת באתר - יוסיף להישמר במאגרי החברה על-פי דין, אך לא ישמש עוד לצורך פניות אליך.
פרק ו' – פרסום, דיוור ישיר וגדרי אחריות


1.    פרסומות: פרסום באתר אינו מהווה המלצה או חוות דעת או הבעת דעה או עידוד, מצד החברה, לרכוש את המוצר המוצג בפרסומת ו/או לעשות שימוש בשירותים/מוצרים או מידע המוצג בפרסומת.


2.    החברה לא תהיה אחראית על התוכן ו/או המידע המסחרי שיפורסם באתר, ואולם, בהינתן הודעה מאת הגולש, האתר יסיר או ימנע פרסום מטעה, מפר או פוגעני, מהמועד בו ייוודע לאתר במפורש כי התוכן, ו/או הפרסומת ו/או המידע המפורסם באתר נוגדים את האמור בדין ו/או מפרים ו/או פוגעניים.


3.    כל האמור בתקנון זה ביחס להגבלת אחריות האתר ו/או מנהל האתר ו/או בעלי האתר יחול גם על פרסומות ו/או השירותים/מוצרים מטעם הספקים, בהתאמה ובשינויים המחויבים.


4.    קניין רוחני :לאתר קיימת זכות יוצרים על כל מידע ותכנה כהגדרתם בחוק המחשבים תשנ"ה - 1995 לרבות עיצוב גרפי, סימן מסחרי וסודות מסחריים, שפותחו ו/או תוכננו ו/או חוברו ו/או נוצרו על ידי האתר בעצמו או הועברו למפעיל האתר מאדם אחר.


5.    אין לעשות פעולה, במישרין או בעקיפין, המהווה הפרה או פגיעה בקניין הרוחני של מפעיל האתר, אלא אם התיר זאת מפעיל האתר במפורש בכתב ומראש.


6.    האתר ו/או החברה רואה בחומרה פגיעה בזכויותיו הקנייניות של אחר ו/או כל ניסיון להשתמש בחברה ו/או באתר כאמצעי להפרה או פגיעה בזכויותיו הקנייניות של אחר. 


7.    פרסומות המוצגות באתר הינן קניינו של המפרסם ולפיכך אין לעשות בפרסומת שימוש המהווה הפרה של זכות המפרסם בפרסומת.


8.    מתן ההסכמה כמוה כחתימת הסכם כאמור לעיל, ומסירת הפרטים בביצוע ההזמנה כמוה כאישור לכך שהגולש מסכים כי הפרטים אותם הוא מוסר ייכללו ויישמרו במאגרי המידע של החברה (להלן: "המידע"). בכך, מסכים הגולש במפורש לכך, שהמידע האמור עשוי לשמש את החברה לצרכי דיוור ישיר, מתן מידע והצעות, בין היתר אשר הינן שיווקיות. כן מסכים הגולש במתן הפרטים וביצוע ההזמנה, לכך שהחברה עשויה מפעם לפעם להשתמש במידע האמור לצורך ביצוע מחקרים ו/או ניתוח נתונים, ולהעביר את המידע לצד ג', על מנת ליתן את השירותים/המוצרים אותם מבקש הגולש לקבל באמצעות ההזמנה באתר, או לצורך קבלת הטבות/מימוש זכויות הקשורות בהזמנה ו/או ככל שהחברה תידרש למסירת מידע כאמור, לפי כל דין. בנוסף, תהא רשאית החברה למסור מידע כאמור, באחד או יותר מן המקרים הבאים: לאנשים או חברות עימם האתר מצויים ביחסים חוזיים/בהתקשרות חוזית, לצורך ביצוע פעולות פנימיות באתר, לבצע פעולות בנוגע לפעילות העסקית של האתר (כגון: משלוח מידע או פרטים אחרים שהגולש ביקש באתר), ליידע את הגולש כאשר האתר/ החברה משנים את אחד מהסכמי המינויים או מבצעים שינויים במדיניות של האתר.


9.    עוד יצויין, כי במתן ההסכמה, נותן הגולש את הסכמתו מראש לכך שככל שהוא ייתקל בבעיה, בביצוע הליך ההזמנה, תפנה אליו החברה במסגרת דיוור ישיר, לצורך בחינת האפשרות למתן סיוע בביצוע ההזמנה, וזאת אף אם הגולש לא ביצע הזמנה/רכישה בפועל.


10.    מתן ההסכמה ו/או ביצוע ההזמנה כמוה כהסכמה מפורשת למסירת המידע לצדדי ג' כאמור לעיל (להלן: "צדדי ג'"), ואולם מובהר, כי צדדי ג' והאתרים אותם הם מנהלים, ככל שאכן מנהלים כאלה, אינם מצויים בשליטת האתר ו/או החברה בשום אופן ועל כן החברה אינה יכולה להבטיח כיצד ובאיזה אופן חברות אלו, שאינן קשורות לאתר, יעשו שימוש במידע של הגולש. האתר/החברה שומר/ת לעצמו/ה את הזכות להשתמש, להעביר, להמחות, למכור, לחלוק כל מידע מזהה אישי שהאתר אוסף או מקבל משירותי הרשתות החברתיות, ולספק גישה למידע מסוג זה וכל מידע אחר אשר אינו מאפשר זיהוי אישי אודות הגולש, על המחשב שלו, הנייד או מכשיר אחר בהתאם לצרכים שתוארו בהסכם זה, כמו יתר המידע האחר אודות הגולש. בנוסף ידוע לי, ואני מסכים במפורש לכך שמידע לרבות שמי ופרטי ההתקשרות עמי, יועבר לכל גורם שהוא הרלוונטי למתן השירותים/המוצרים נשוא ההזמנה ו/או הקשור אליה. ככל שמידע אודות הגולש יועבר לצדדים שלישיים, כאמור לעיל, מובהר שצדדים שלישיים אלו עשויים להימצא מחוץ לגבולות מדינת ישראל ובשל כך להיות כפופים לדיני הגנת הפרטיות של מדינות אחרות בעולם, לרבות מדינות שאינן מעניקות הגנה זהה לזו שמעניק הדין הישראלי לפרטיותך. לכן, מתן ההסכמה כהגדרתה בתקנון זה לעיל ולהלן וכמוגדר בתקנון ההזמנה כמוה כאישור מפורש מטעם הגולש לגמד להעביר את המידע שנאסף אודות הגולש, בהתאם למדיניות הפרטיות, גם למדינות אלה.


11.    האתר שומר לעצמו את הזכות להשתמש, להעביר, להמחות, למכור, לחלוק כל מידע מזהה אישי שהאתר אוסף או מקבל משירותי הרשתות החברתיות, ולספק גישה למידע מסוג זה וכל מידע אחר אשר אינו מאפשר זיהוי אישי אודות הגולש, על המחשב שלו, הנייד או מכשיר אחר בהתאם לצרכים שתוארו בהסכם זה, כמו יתר המידע האחר אודות הגולש.


12.    הגולש מסכים ומקבל על עצמו ששמו ופרטיו המזהים, וכן כל מידע שיצטבר אצל החברה באמצעות האתר ישמש את החברה המפעילה את האתר (להלן: "די אר אל טרוול בע"מ ", או: "גמד") - לקידום פעולותיה, כולל פעולותיה עם גופים אחרים, באופן ששימוש במידע הנ"ל לא ייחשב כפגיעה בפרטיות. הגולש מצהיר, כי ידוע לו שהחברה תחזיק, תנהל ותשתמש במאגרי מידע ובו פרטיהם הנ"ל של כל הגולשים והוא מצהיר, כי אין ולא תהיה לו כל טענה כנגד החברה ו/או מי מטעמה עקב כך ובלבד שהשימוש בפרטיו יהיה במסגרת ו/או בקשר לפעילות החברה בלבד ו/או בהתאם להוראות תקנון זה. 


13.    דיוור ישיר וגדרי אחריות: 


א.    דיוור ישיר פרסומי: עם הסכמת הגולש לקבלת דיוור, מאשר הגולש לחברה לפנות אליו בעצמה ו/או באמצעות מי מטעמה, בכל אמצעי תקשורת, לרבות, אך לא רק, דואר אלקטרוני, הודעת טקסט דיגיטלית/טלפונית וכיו"ב. גולש שאינו מעוניין לקבל הצעות/פניות, כאמור, יודיע על כך בכתב לחברה ושמו יוסר מרשימת מקבלי ההצעות/ הפניות, כאמור, בתוך 30 ימים ממועד קבלת ההודעה.


ב.    "הודעות נדחפות" – "push notifications" – דפדפני החיפוש האינטרנטיים השונים (למשל: "Edge", "Chrome" וכיו"ב ולהלן: "הדפדפן"), עושים שימוש בכלי תוכנה המבוסס על טכנולוגיה המוכרת בשם:  "Push API" ו—"Notification API"  (הכל להלן: "הודעות פוש"). קבלת הודעות פוש לאתר אפשרי בכפוף לקיום שני תנאים מצברים: תנאי ראשון: אישור קבלת התראות מאת הדפדפן עצמו (למשל, באפשרות הגולש באתר אינטרנט כזה או אחר, אליו הגיע הגולש באמצעות הדפדפן להגדיר, באמצעות ממשק ההגדרות של הדפדפן, קבלת הודעות מאתרים, אפליקציות ו"תוספים" כהגדרתם על ידי תוכנת הדפדפן, למשל: תזכורות לגבי פגישות (להלן: "אישור לדפדפן"). תנאי שני: אישור קבלת התראות באתר עצמו. אישור הגולש לקבלת התראות push notifications באתר, מהווה הסכמת הגולש ואישור לכך שהגולש מקבל כי אין באפשרות האתר, כל אפשרות טכנית/טכנולוגית לבטל את משלוח התראות ה- push notifications לגולש באמצעות הדפדפן, וכי ביטול משלוח ההתראות האמורות יכול להתבצע אך ורק על ידי הגולש באופן עצמאי, בהתאם להנחיות הדפדפן.


ג.    כמחווה לגולש, מבקשת גמד להנגיש לו מידע זה כדלקמן: כברירת מחדל הדפדפן מתריע בכל פעם שאתר, יישום, או תוסף רוצה לשלוח לגולש הודעות. הגולש תמיד יכול לשנות את ההגדרה הזו. אפשר גם לחסום אתרים או אפליקציות כך שלא ישלחו לגולש הודעות. על מנת לבצע ביטול/חסימה כאמור, על הגולש לבדוק את הגדרות הדפדפן באמצעותו הוא גולש לצורך קבלת הנחיות לביטול/חסימה כאמור.


ד.    לעיתים האתר משתמש במידע מזהה שאינו אישי, אותו האתר אוסף, וזאת על מנת לשפר את העיצוב והתוכן של האתר ולאפשר לאתר להתאים לגולש, באופן אישי את חוויית הגלישה באתר. החברה עשויה לעשות שימוש במידע האמור, כדי לאבחן או להסיק מסקנות, בנוגע לאופן השימוש באתר, כמו גם על מנת לספק לגולש תוכנות, שירותים, או מוצרים שעשויים לעניין את הגולש בהתאם לנתונים שנמסרו באתר כאמור בהסכם זה. לעיתים האתר חולק את המידע עם אחרים, לרבות עם חברות קשורות וחברות שאינן קשורות.


ה.    איסוף מידע על ידי גורמים אחרים: האתר מכיל גם טיסות לרכישה ישירה\ספקים אשר הינם צדדי ג' המספקים שירותי טיסות או תיירות (להלן: "טיסות לואו קוסט"). לעתים ככל שהלקוח מעוניין לעבור לקבל שירות (לרבות הזמנת טיסה מן הספקים\חברות התעופה האחרים, יובהר לו הדבר בטרם לחיצה על "ההסכמה" ההזמנה עובר ישר לכרטוס אצל חברת התעופה וחובה ביצוע צ'יק אין אונליין על ידי המזמין באתר חברת התעופה טרם הטיסה (עד 48 שעות ממועד הטיסה) עם קבלת מייל אישור הזמנה מחברת התעופה. מובהר, כי חלק מן הספקים האחרים אינם מתנהלים בהתאם לאמור בהסכם זה וחלקם אינם כפופים לחוק הגנת הצרכן. הגולש מתבקש לבדוק בחברות התעופה האחרות האמורים, את מדיניות הפרטיות וגם את תנאי הביטול/שינוי ותקנון ההזמנה, וזאת מכיוון שלאתר שלנו אין כל שליטה על המידע שנמסר להם או הנאסף על ידם. למען הסרת הספק מובהר, כאמור, כי בעת חיפוש טיסה באתר – המזמין רוכש ישירות מחברות התעופה האחרות לצורך ביצוע הזמנה דרך האתר שלנו, ואין לחברה כל אחריות בעניין ביצוע הזמנה כאמור. כמו כן מובהר במפורש, כי בכפוף לאישור הלקוח, עשויה החברה להעביר את פרטיו לצדדי ג', לצורך קבלת שירותים משלימים מהם, כדוגמת: ביטוח נסיעות, הופעות, הסעות משדה התעופה וכיוצא באלה.


ו.    האתר עשוי להציע מידע או שירותים אשר ממומנים על ידי או בחסות חברה שאינה כלולה/קשורה לאתר. בהתבסס על ההסכמים שיש לנו עימם, צדדים שלישיים אלו עשויים להשיג/לקבל, מידע מזהה אישי, שהגולש באתר מאשר. לאתר אין כל שליטה על אופן השימוש במידע זה על ידי חברות אלו.


14.    בהקשר לאמור בהסכמת הגולש לגלוש באתר ו/או לבצע את ההזמנה כהגדרתה בתקנון ההזמנה, מסכים הגולש לכלל האמור להלן:
א.    האתר עשוי לכלול קישורים לעמודים, לאפליקציות ולאתרים שונים ברשת האינטרנט אשר אינם מנוהלים ו/או מופעלים על ידי החברה ו/או על ידי מי מטעמה. החברה אינה שולטת ו/או מפקחת על עמודים, אפליקציות ואתרים כאמור, והעובדה שהחברה מקשרת לתכנים אלה אינה מעידה על הסכמתה לתוכנם ואינה מהווה ערובה לאמינותם, לעדכניותם או לחוקיותם. החברה לא תהא אחראית לתכנים אלו, ולא תישא בכל אחריות לכל נזק שייגרם למשתמש או לכל צד שלישי כתוצאה מהשימוש בעמודים, אפליקציות ואתרים כאמור. השימוש בעמודים, אפליקציות ואתרים אלו כפוף לתנאי השימוש ותנאי הפרטיות המופיעים בהם, ולא לתנאי השימוש ותנאי הפרטיות של החברה.
ב.    אין ליצור קישורים לאתר, מכל אתר אינטרנט המכיל תכנים לא חוקיים או המעודדים פעילות בלתי חוקית, לרבות תכנים המעודדים גזענות, הפליה, אלימות או תכנים פורנוגראפיים או פוגעניים אחרים, או כאלו המהווים פגיעה בפרטיות או בשם הטוב של צדדים שלישיים.
ג.    האתר עשוי לכלול מידע מסחרי הנמסר לפרסום מטעמם של מפרסמים שונים. פרסום מידע מסחרי כאמור באתר אינו מהווה המלצה או עידוד לרכוש את השירותים המוצעים. החברה ו/או מי מטעמה לא ישאו בכל אחריות לתוכן המידע המסחרי או הפרסומות באתר, והאחריות היחידה לתוכן הפרסומות והמידע המסחרי חלה על המפרסמים. כל עסקה שתיעשה בעקבות מודעה או מידע המתפרסמים באתר תבוצע ישירות בינך לבין המפרסם הנוגע בדבר, והחברה לא תהא צד לכל עסקה כזאת.


15.    הצהרת והגבלת אחריות:


א.    כאמור, בהחלטתו לגלוש באתר, הגולש מצהיר בזאת במפורש על ידיעתו והסכמתו לכך שהשימוש באתר, בכל צורה שהיא, הינו באחריותו הבלעדית. בהתאמה, לא גמד וגם לא חברות בשיתוף עימה ו/או כל גורם הקשור אליה בכל צורה שהיא, לרבות עובדיה, סוכניה, צדדים שלישיים, ספקי תוכן, זכיינים, בעלי רישיונות (כולם יקראו ביחד להלן: "צדדי גמד") - אינם מתחייבים לכך או אחראיים על כך שהאתר יפעל ללא הפרעות ושגיאות. 


ב.    כמו כן צדדי גמד אינם אחראיים בשום אופן או צורה, בכל אחריות שהיא, לגבי התוצאות העלולות לנבוע משימוש באתר או לגבי הדיוק של המידע, האמינות של התוכן ושל כל מידע וכל שירות המסופק/הניתן באמצעות האתר.


ג.    כאמור, האתר מסופק כמות שהוא ("AS-IS"), ללא כל אחריות מכל סוג שהוא במפורש או במשתמע, לרבות אך לא רק, אחריות בנוגע לסחירות או התאמה למטרה מסוימת מלבד אחריות המובעת באופן מלא.


ד.    כוונת החברה היא שהתוכן המופיע באתר יהיה נכון ומדויק ואולם, יתכן והתוכן אינו שלם ו/או יתכן ונפלו טעויות טכניות או אחרות בתוכן. החברה או מי מטעמה לא יישאו באחריות כלשהי, ישירה או עקיפה, כספית או אחרת, לאי דיוקים ו/או טעויות שנפלו ביחס לתכנים המופיעים באתר ו/או לכל תוצאה שתנבע מהשימוש באתר או בשירותים, לרבות כתוצאה מעסקה שבוצעה באמצעות השימוש באתר או כתוצאה מהסתמכות על המידע המפורסם באתר (בין אם פורסם על ידי החברה או צדדים שלישיים). לא תהיה למשתמש כל טענה, דרישה ו/או עילת תביעה כלפי החברה או מי מטעמה בקשר לאתר, לרבות זמינות התכנים בו, תקלות, תוצאות השימוש בו וכיוצא באלה, וככל שיש או שעשויה להיות לך כל טענה כאמור, בין אם ידועה לך ובין אם תיוודע לך בעתיד, אתה מוותר עליה באופן בלתי חוזר.


ה.    בהקשר של ביצוע רכישות ו/או עסקאות באמצעות האתר, כאמור - גמד מעבירה/משדרת את המידע אודות כרטיסי האשראי לספקי שירות עיבוד העסקאות עימם היא התקשרה ואינה שומרת מידע זה בשרתים שלה. בשום מקרה, החברה לא תישא באחריות לנזקים ישירים או עקיפים אשר עשויים להיגרם לגולש כתוצאה ממסירת מידע באתר אודות כרטיס אשראי שברשותו ו/או כתוצאה מחיוב כספי אשר בוצע בגין רכישה אשר ביצע הגולש באמצעות האתר והגולש פוטר בזה את החברה ו/או מי מטעמה מכל אחריות כאמור ויהיה מנוע מלהפנות כלפי החברה ו/או מי מטעמה כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה בהקשר זה.


ו.    מבלי לגרוע מתוקף תקנון ההזמנה, תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות מהווים הסכם מחייב בין החברה מעת לעת, יתאפשר לגולשים באתר להנות מהטבות שונות בקשר עם מוצרים ו/או שירותים המסופקים על ידי צדדים שלישיים (להלן: "הספקים"). התקשרותו של הגולש עם אותם ספקים הינה באחריות המלאה והבלעדית של הגולש וכפופה לאמור בתקנון ההזמנה. בשום מקרה, גמד לא תישא באחריות למתן השירותים כאמור ו/או לנזקים ישירים ו/או עקיפים אשר עשויים להיגרם לגולש כתוצאה מהתקשרותו עם אותם ספקים והגולש פוטר בזה את גמד מכל אחריות כאמור ויהיה מנוע מלהפנות כלפי גמד כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה בהקשר זה.


ז.    המשתמש מתחייב בזאת לפצות ולשפות את החברה, מיד עם דרישתה הראשונה, בגין כל נזק אשר יגרם לה כתוצאה מהשימוש באתר או בשירותים על ידי המשתמש, לרבות בגין כל מעשה או מחדל מצד המשתמש בניגוד להוראות תנאי שימוש אלו, ולרבות בגין כל טענה, דרישה או עילת תביעה של צד שלישי הנובעים מכל מעשה או מחדל של המשתמש.


ח.    החברה אינה אחראית לכל נזק בין אם עקיף, משני, מיוחד או תוצאתי הנובע: מהשימוש בשירותים/מוצרים, חשיפה אליהם, מאי יכולת להשתמש בשירות, מביצוע עסקה, ממערכת יחסים שנוצרה עקב שימוש בשירותים/מוצרים, או כתוצאה משינוי המידע, או כתוצאה משימוש לא מורשה בהם, לרבות נזק הנגרם כתוצאה מהפסד רווחים, הפסד במידע, ושאר נכסים בלתי מוחשים, וזאת גם אם החברה קיבלה הודעה על האפשרות לאותם הפסדים.


16.     פיצוי:


א.    בהחלטתו לגלוש באתר, הגולש מסכים מראש ומתחייב בזאת להגן, לשפות ולפצות את גמד, ו/או כל גורם/תאגיד הקשור אליה, דירקטורים, נושאי משרה, עובדים/סוכנים/ נציגים ו/או כל מי מטעמה, בגין כל טענה, נזק, חובות, הפסדים, התחייבויות, עלויות / חוב והוצאות (לרבות אך לא רק שכר טרחת עו”ד) הנובעים מאחד או יותר מן המקרים הבאים:
(1)    מהשימוש של הגולש באתר ומהגישה לאתר;
(2)    הפרת תנאי כלשהו מתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, על ידי הגולש;
(3)    כאשר הגולש הפר זכות של צד שלישי לרבות אך לא רק זכות יוצרים, זכות קניינית או זכות פרטיות;
(4)    בגין כל טענה שאחד או יותר מהתכנים ו/או ההעלאות של הגולש באתר גרם נזק לצד שלישי.
ב.    הגנה כאמור וחובת השיפוי תעמוד לגמד ו/או כל גורם הקשור אליה, ביחס לתנאי השימוש, מדיניות הפרטיות וביחס לאופן השימוש של הגולש באתר.פרק ז' - שונות


1.    תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות כאמור לעיל ולהלן, יחד עם תקנון ההזמנה (להלן הכל יחד: "ההסכם"), יהיו כפופים לדין המהותיים הפנימי של מדינת ישראל ללא קשר למקום הגלישה. סמכות שיפוט - כל טענה או מחלוקת או סכסוך משפטי בין הגולש לחברה ו/או כל גורם הקשור אליה הנובעת כולה/מקצתה מהאתר, תתברר/ תידון באופן בלעדי על ידי בית משפט המוסמך במחוז תל אביב. תנאי השימוש לעיל ולהלן יחד עם מדיניות הפרטיות המשולבת בהם,  וכל ההודעות המשפטיות המפורסמות על ידי החברה ו/או כל גורם הקשור אליה באתר יהוו את מלוא ההסכם בין הגולש לבין החברה ו/או כל גורם הקשור אליה ו/או האתר.


2.    אם הוראה מסויימת של ההסכם, תיחשב כלא חוקית בהתאם להחלטה של בית משפט מוסמך, התקיפה של הוראה כאמור, לא תפגע בתוקף של שאר ההוראות של ההסכם אשר תיוותרנה בעלות תוקף מלא. שום ויתור של החברה ו/או כל גורם הקשור אליה, על כל הוראה/תנאי מההסכם ושימוש נוסף לא יחשב כויתור נוסף או מתמשך על תנאי כזה או אחר או על כל מונח אחר, ואי אכיפת/שתיקה ביחס להוראה מסויימת מההסכם לא תחשב כויתור על הזכות.


3.    החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את תנאי השימוש אלו בכל עת וללא כל הודעה מוקדמת ולכן החובה מוטלת על הגולש לבדוק את תנאי השימוש, מעת לעת ולגבי כל שינוי.
4.    השימוש של הגולש באתר לאחר פרסום של שינוי תנאי ההסכם יביע או יהווה את הסכמתו לתנאים ששונו/תוקנו ולקבלתם. הגולש והחברה מסכימים שכל עילת תביעה הנובעת או הקשורה לאתר חייבת להיות מוגשת תוך שנה לאחר שנולדה עילת התביעה, אחרת, עילת התביעה אבודה עבור הגולש לתמיד והוא יהיה מושתק/מנוע מלטעון/לתבוע אותה/בגינה.


5.    כל הזכויות שמורות לחברה ו/או לכל גורם הקשור אליה. האתר הוא רכושה של החברה ומוגן ע”י זכויות היוצרים, חוקי המסחר ושאר הוראות החוק הרלוונטיות של מדינת ישראל והחוקים הבינלאומיים, בכלל זה כל התוכן, מראה, עיצוב של האתר כמו גם סימני המסחר, שמות שירותים, גרפיקה, לוגו, שמות שירות, סיסמאות, סלוגנים, צבעים ועיצובים או כל זכות אחרת שעשויה לעמוד לחברה ו/או לכל גורם הקשור אליה לצורך/כתוצאה מניהול/הבעלות באתר.


6.    כלל האמור בהסכם חל בשינויים המחויבים גם לעניין נתונים הנמסרים בעת הרשמה לצורך קבלת מידע ו/או קבלת הצעות באתר ו/או הצטרפות לשירותים הניתנים באמצעות האתר על ידי ספקים שונים, כהגדרתם בתקנון זה לעיל ולהלן, ובהסכם כולו, ו/או כל גורם הקשור לאתר זה, וזאת בכפוף לכללים החלים על שירותים אלה ולתנאים נוספים על תנאי תקנון זה באשר לשירותים אלה (להלן: "התנאים הנוספים"). הגולש/המזמין מתבקש לקרוא את התנאים הנוספים בכל פעם שיידרש לכך במהלך ביצוע הפעולות ושימוש במוצרים/שירותים השונים שבאתר. בכל מקרה של סתירה בין תנאי תקנון זה לבין התנאים הנוספים, יגברו התנאים הנוספים.


7.    העברת זכויות: תנאי שימוש אלו וכל הזכויות והרישיונות המוענקים בהסכם אינם ניתנים להעברה על ידי הגולש אבל יכולים להיות מועברים על ידי גמד, ללא כל הגבלה.
8.    מבלי לגרוע מן האמור בהסכם, הרי בהחלטתו לגלוש באתר, הגולש מצהיר במפורש לכך שהוא מודע ומסכים כי:
א.    האתר של גמד - מקום מושבו בסיסו היחיד הינו בישראל.
ב.    האתר יחשב אתר פסיבי שאינו יכול להצמיח שיפוט אישי/דין אישי כלפי גמד בין אם ספציפי או כללי בשיפוט אחר מאשר במדינת ישראל.
ג.    תנאי ההסכם, יהיו כפופים לדין המהותיים הפנימי של מדינת ישראל ללא קשר למקום הגלישה.
ד.    סמכות שיפוט - כל טענה או מחלוקת או סכסוך משפטי בין הגולש לגמד ו/או כל גורם הקשור אליה הנובעת כולה/מקצתה מהאתר, תתברר/ תידון באופן בלעדי על ידי בית משפט המוסמך במחוז המרכז. 
ה.    אם הוראה מסויימת של ההסכם, תיחשב כלא חוקית בהתאם להחלטה של בית משפט מוסמך, התקיפה של הוראה כאמור, לא תפגע בתוקף של שאר ההוראות של ההסכם אשר תיוותרנה בעלות תוקף מלא.
ו.    שום ויתור של גמד ו/או כל גורם הקשור אליה, על כל הוראה/תנאי מההסכם ושימוש נוסף לא יחשב כויתור נוסף או מתמשך על תנאי כזה או אחר או על כל מונח אחר, ואי אכיפת/שתיקה ביחס להוראה מסויימת מההסכם לא תחשב כויתור על הזכות.
ז.    גמד שומרת לעצמה את הזכות לשנות את תנאי ההסכם אלו בכל עת וללא כל הודעה מוקדמת ולכן החובה מוטלת על הגולש לבדוק את תנאי ההסכם, מעת לעת ולגבי כל שינוי.
ח.    השימוש של הגולש באתר לאחר פרסום של שינוי תנאי ההסכם יביע או יהווה את הסכמתו לתנאים ששונו/תוקנו ולקבלתם. הגולש וגמד מסכימים שכל עילת תביעה הנובעת או הקשורה לאתר חייבת להיות מוגשת תוך שנה לאחר שנולדה עילת התביעה, אחרת, עילת התביעה אבודה עבור הגולש לתמיד והוא יהיה מושתק/מנוע מלטעון/לתבוע אותה/בגינה.
ט.   האתר הוא רכושה של גמד ומוגן ע”י זכויות היוצרים, חוקי המסחר ושאר הוראות החוק הרלוונטיות של מדינת ישראל והחוקים הבינלאומיים, בכלל זה כל התוכן, מראה, עיצוב של האתר כמו גם סימני המסחר, שמות שירותים, גרפיקה, לוגו, שמות שירות, סיסמאות, סלוגנים, צבעים ועיצובים או כל זכות אחרת שעשויה לעמוד לגמד ו/או לכל גורם הקשור אליה לצורך/כתוצאה מניהול/הבעלות באתר.
פרק ו' – פרסום, דיוור ישיר וגדרי אחריות


1.    פרסומות: פרסום באתר אינו מהווה המלצה או חוות דעת או הבעת דעה או עידוד, מצד החברה, לרכוש את המוצר המוצג בפרסומת ו/או לעשות שימוש בשירותים/מוצרים או מידע המוצג בפרסומת.


2.    החברה לא תהיה אחראית על התוכן ו/או המידע המסחרי שיפורסם באתר, ואולם, בהינתן הודעה מאת הגולש, האתר יסיר או ימנע פרסום מטעה, מפר או פוגעני, מהמועד בו ייוודע לאתר במפורש כי התוכן, ו/או הפרסומת ו/או המידע המפורסם באתר נוגדים את האמור בדין ו/או מפרים ו/או פוגעניים.


3.    כל האמור בתקנון זה ביחס להגבלת אחריות האתר ו/או מנהל האתר ו/או בעלי האתר יחול גם על פרסומות ו/או השירותים/מוצרים מטעם הספקים, בהתאמה ובשינויים המחויבים.


4.    קניין רוחני :לאתר קיימת זכות יוצרים על כל מידע ותכנה כהגדרתם בחוק המחשבים תשנ"ה - 1995 לרבות עיצוב גרפי, סימן מסחרי וסודות מסחריים, שפותחו ו/או תוכננו ו/או חוברו ו/או נוצרו על ידי האתר בעצמו או הועברו למפעיל האתר מאדם אחר.


5.    אין לעשות פעולה, במישרין או בעקיפין, המהווה הפרה או פגיעה בקניין הרוחני של מפעיל האתר, אלא אם התיר זאת מפעיל האתר במפורש בכתב ומראש.


6.    האתר ו/או החברה רואה בחומרה פגיעה בזכויותיו הקנייניות של אחר ו/או כל ניסיון להשתמש בחברה ו/או באתר כאמצעי להפרה או פגיעה בזכויותיו הקנייניות של אחר. 


7.    פרסומות המוצגות באתר הינן קניינו של המפרסם ולפיכך אין לעשות בפרסומת שימוש המהווה הפרה של זכות המפרסם בפרסומת.


8.    מתן ההסכמה כמוה כחתימת הסכם כאמור לעיל, ומסירת הפרטים בביצוע ההזמנה כמוה כאישור לכך שהגולש מסכים כי הפרטים אותם הוא מוסר ייכללו ויישמרו במאגרי המידע של החברה (להלן: "המידע"). בכך, מסכים הגולש במפורש לכך, שהמידע האמור עשוי לשמש את החברה לצרכי דיוור ישיר, מתן מידע והצעות, בין היתר אשר הינן שיווקיות. כן מסכים הגולש במתן הפרטים וביצוע ההזמנה, לכך שהחברה עשויה מפעם לפעם להשתמש במידע האמור לצורך ביצוע מחקרים ו/או ניתוח נתונים, ולהעביר את המידע לצד ג', על מנת ליתן את השירותים/המוצרים אותם מבקש הגולש לקבל באמצעות ההזמנה באתר, או לצורך קבלת הטבות/מימוש זכויות הקשורות בהזמנה ו/או ככל שהחברה תידרש למסירת מידע כאמור, לפי כל דין. בנוסף, תהא רשאית החברה למסור מידע כאמור, באחד או יותר מן המקרים הבאים: לאנשים או חברות עימם האתר מצויים ביחסים חוזיים/בהתקשרות חוזית, לצורך ביצוע פעולות פנימיות באתר, לבצע פעולות בנוגע לפעילות העסקית של האתר (כגון: משלוח מידע או פרטים אחרים שהגולש ביקש באתר), ליידע את הגולש כאשר האתר/ החברה משנים את אחד מהסכמי המינויים או מבצעים שינויים במדיניות של האתר.


9.    עוד יצויין, כי במתן ההסכמה, נותן הגולש את הסכמתו מראש לכך שככל שהוא ייתקל בבעיה, בביצוע הליך ההזמנה, תפנה אליו החברה במסגרת דיוור ישיר, לצורך בחינת האפשרות למתן סיוע בביצוע ההזמנה, וזאת אף אם הגולש לא ביצע הזמנה/רכישה בפועל.


10.    מתן ההסכמה ו/או ביצוע ההזמנה כמוה כהסכמה מפורשת למסירת המידע לצדדי ג' כאמור לעיל (להלן: "צדדי ג'"), ואולם מובהר, כי צדדי ג' והאתרים אותם הם מנהלים, ככל שאכן מנהלים כאלה, אינם מצויים בשליטת האתר ו/או החברה בשום אופן ועל כן החברה אינה יכולה להבטיח כיצד ובאיזה אופן חברות אלו, שאינן קשורות לאתר, יעשו שימוש במידע של הגולש. האתר/החברה שומר/ת לעצמו/ה את הזכות להשתמש, להעביר, להמחות, למכור, לחלוק כל מידע מזהה אישי שהאתר אוסף או מקבל משירותי הרשתות החברתיות, ולספק גישה למידע מסוג זה וכל מידע אחר אשר אינו מאפשר זיהוי אישי אודות הגולש, על המחשב שלו, הנייד או מכשיר אחר בהתאם לצרכים שתוארו בהסכם זה, כמו יתר המידע האחר אודות הגולש. בנוסף ידוע לי, ואני מסכים במפורש לכך שמידע לרבות שמי ופרטי ההתקשרות עמי, יועבר לכל גורם שהוא הרלוונטי למתן השירותים/המוצרים נשוא ההזמנה ו/או הקשור אליה. ככל שמידע אודות הגולש יועבר לצדדים שלישיים, כאמור לעיל, מובהר שצדדים שלישיים אלו עשויים להימצא מחוץ לגבולות מדינת ישראל ובשל כך להיות כפופים לדיני הגנת הפרטיות של מדינות אחרות בעולם, לרבות מדינות שאינן מעניקות הגנה זהה לזו שמעניק הדין הישראלי לפרטיותך. לכן, מתן ההסכמה כהגדרתה בתקנון זה לעיל ולהלן וכמוגדר בתקנון ההזמנה כמוה כאישור מפורש מטעם הגולש לגמד להעביר את המידע שנאסף אודות הגולש, בהתאם למדיניות הפרטיות, גם למדינות אלה.


11.    האתר שומר לעצמו את הזכות להשתמש, להעביר, להמחות, למכור, לחלוק כל מידע מזהה אישי שהאתר אוסף או מקבל משירותי הרשתות החברתיות, ולספק גישה למידע מסוג זה וכל מידע אחר אשר אינו מאפשר זיהוי אישי אודות הגולש, על המחשב שלו, הנייד או מכשיר אחר בהתאם לצרכים שתוארו בהסכם זה, כמו יתר המידע האחר אודות הגולש.


12.    הגולש מסכים ומקבל על עצמו ששמו ופרטיו המזהים, וכן כל מידע שיצטבר אצל החברה באמצעות האתר ישמש את החברה המפעילה את האתר (להלן: "די אר אל טרוול בע"מ ", או: "גמד") - לקידום פעולותיה, כולל פעולותיה עם גופים אחרים, באופן ששימוש במידע הנ"ל לא ייחשב כפגיעה בפרטיות. הגולש מצהיר, כי ידוע לו שהחברה תחזיק, תנהל ותשתמש במאגרי מידע ובו פרטיהם הנ"ל של כל הגולשים והוא מצהיר, כי אין ולא תהיה לו כל טענה כנגד החברה ו/או מי מטעמה עקב כך ובלבד שהשימוש בפרטיו יהיה במסגרת ו/או בקשר לפעילות החברה בלבד ו/או בהתאם להוראות תקנון זה. 


13.    דיוור ישיר וגדרי אחריות: 


א.    דיוור ישיר פרסומי: עם הסכמת הגולש לקבלת דיוור, מאשר הגולש לחברה לפנות אליו בעצמה ו/או באמצעות מי מטעמה, בכל אמצעי תקשורת, לרבות, אך לא רק, דואר אלקטרוני, הודעת טקסט דיגיטלית/טלפונית וכיו"ב. גולש שאינו מעוניין לקבל הצעות/פניות, כאמור, יודיע על כך בכתב לחברה ושמו יוסר מרשימת מקבלי ההצעות/ הפניות, כאמור, בתוך 30 ימים ממועד קבלת ההודעה.


ב.    "הודעות נדחפות" – "push notifications" – דפדפני החיפוש האינטרנטיים השונים (למשל: "Edge", "Chrome" וכיו"ב ולהלן: "הדפדפן"), עושים שימוש בכלי תוכנה המבוסס על טכנולוגיה המוכרת בשם:  "Push API" ו—"Notification API"  (הכל להלן: "הודעות פוש"). קבלת הודעות פוש לאתר אפשרי בכפוף לקיום שני תנאים מצברים: תנאי ראשון: אישור קבלת התראות מאת הדפדפן עצמו (למשל, באפשרות הגולש באתר אינטרנט כזה או אחר, אליו הגיע הגולש באמצעות הדפדפן להגדיר, באמצעות ממשק ההגדרות של הדפדפן, קבלת הודעות מאתרים, אפליקציות ו"תוספים" כהגדרתם על ידי תוכנת הדפדפן, למשל: תזכורות לגבי פגישות (להלן: "אישור לדפדפן"). תנאי שני: אישור קבלת התראות באתר עצמו. אישור הגולש לקבלת התראות push notifications באתר, מהווה הסכמת הגולש ואישור לכך שהגולש מקבל כי אין באפשרות האתר, כל אפשרות טכנית/טכנולוגית לבטל את משלוח התראות ה- push notifications לגולש באמצעות הדפדפן, וכי ביטול משלוח ההתראות האמורות יכול להתבצע אך ורק על ידי הגולש באופן עצמאי, בהתאם להנחיות הדפדפן.


ג.    כמחווה לגולש, מבקשת גמד להנגיש לו מידע זה כדלקמן: כברירת מחדל הדפדפן מתריע בכל פעם שאתר, יישום, או תוסף רוצה לשלוח לגולש הודעות. הגולש תמיד יכול לשנות את ההגדרה הזו. אפשר גם לחסום אתרים או אפליקציות כך שלא ישלחו לגולש הודעות. על מנת לבצע ביטול/חסימה כאמור, על הגולש לבדוק את הגדרות הדפדפן באמצעותו הוא גולש לצורך קבלת הנחיות לביטול/חסימה כאמור.


ד.    לעיתים האתר משתמש במידע מזהה שאינו אישי, אותו האתר אוסף, וזאת על מנת לשפר את העיצוב והתוכן של האתר ולאפשר לאתר להתאים לגולש, באופן אישי את חוויית הגלישה באתר. החברה עשויה לעשות שימוש במידע האמור, כדי לאבחן או להסיק מסקנות, בנוגע לאופן השימוש באתר, כמו גם על מנת לספק לגולש תוכנות, שירותים, או מוצרים שעשויים לעניין את הגולש בהתאם לנתונים שנמסרו באתר כאמור בהסכם זה. לעיתים האתר חולק את המידע עם אחרים, לרבות עם חברות קשורות וחברות שאינן קשורות.


ה.    איסוף מידע על ידי גורמים אחרים: האתר מכיל גם טיסות לרכישה ישירה\ספקים אשר הינם צדדי ג' המספקים שירותי טיסות או תיירות (להלן: "טיסות לואו קוסט"). לעתים ככל שהלקוח מעוניין לעבור לקבל שירות (לרבות הזמנת טיסה מן הספקים\חברות התעופה האחרים, יובהר לו הדבר בטרם לחיצה על "ההסכמה" ההזמנה עובר ישר לכרטוס אצל חברת התעופה וחובה ביצוע צ'יק אין אונליין על ידי המזמין באתר חברת התעופה טרם הטיסה (עד 48 שעות ממועד הטיסה) עם קבלת מייל אישור הזמנה מחברת התעופה. מובהר, כי חלק מן הספקים האחרים אינם מתנהלים בהתאם לאמור בהסכם זה וחלקם אינם כפופים לחוק הגנת הצרכן. הגולש מתבקש לבדוק בחברות התעופה האחרות האמורים, את מדיניות הפרטיות וגם את תנאי הביטול/שינוי ותקנון ההזמנה, וזאת מכיוון שלאתר שלנו אין כל שליטה על המידע שנמסר להם או הנאסף על ידם. למען הסרת הספק מובהר, כאמור, כי בעת חיפוש טיסה באתר – המזמין רוכש ישירות מחברות התעופה האחרות לצורך ביצוע הזמנה דרך האתר שלנו, ואין לחברה כל אחריות בעניין ביצוע הזמנה כאמור. כמו כן מובהר במפורש, כי בכפוף לאישור הלקוח, עשויה החברה להעביר את פרטיו לצדדי ג', לצורך קבלת שירותים משלימים מהם, כדוגמת: ביטוח נסיעות, הופעות, הסעות משדה התעופה וכיוצא באלה.


ו.    האתר עשוי להציע מידע או שירותים אשר ממומנים על ידי או בחסות חברה שאינה כלולה/קשורה לאתר. בהתבסס על ההסכמים שיש לנו עימם, צדדים שלישיים אלו עשויים להשיג/לקבל, מידע מזהה אישי, שהגולש באתר מאשר. לאתר אין כל שליטה על אופן השימוש במידע זה על ידי חברות אלו.


14.    בהקשר לאמור בהסכמת הגולש לגלוש באתר ו/או לבצע את ההזמנה כהגדרתה בתקנון ההזמנה, מסכים הגולש לכלל האמור להלן:
א.    האתר עשוי לכלול קישורים לעמודים, לאפליקציות ולאתרים שונים ברשת האינטרנט אשר אינם מנוהלים ו/או מופעלים על ידי החברה ו/או על ידי מי מטעמה. החברה אינה שולטת ו/או מפקחת על עמודים, אפליקציות ואתרים כאמור, והעובדה שהחברה מקשרת לתכנים אלה אינה מעידה על הסכמתה לתוכנם ואינה מהווה ערובה לאמינותם, לעדכניותם או לחוקיותם. החברה לא תהא אחראית לתכנים אלו, ולא תישא בכל אחריות לכל נזק שייגרם למשתמש או לכל צד שלישי כתוצאה מהשימוש בעמודים, אפליקציות ואתרים כאמור. השימוש בעמודים, אפליקציות ואתרים אלו כפוף לתנאי השימוש ותנאי הפרטיות המופיעים בהם, ולא לתנאי השימוש ותנאי הפרטיות של החברה.
ב.    אין ליצור קישורים לאתר, מכל אתר אינטרנט המכיל תכנים לא חוקיים או המעודדים פעילות בלתי חוקית, לרבות תכנים המעודדים גזענות, הפליה, אלימות או תכנים פורנוגראפיים או פוגעניים אחרים, או כאלו המהווים פגיעה בפרטיות או בשם הטוב של צדדים שלישיים.
ג.    האתר עשוי לכלול מידע מסחרי הנמסר לפרסום מטעמם של מפרסמים שונים. פרסום מידע מסחרי כאמור באתר אינו מהווה המלצה או עידוד לרכוש את השירותים המוצעים. החברה ו/או מי מטעמה לא ישאו בכל אחריות לתוכן המידע המסחרי או הפרסומות באתר, והאחריות היחידה לתוכן הפרסומות והמידע המסחרי חלה על המפרסמים. כל עסקה שתיעשה בעקבות מודעה או מידע המתפרסמים באתר תבוצע ישירות בינך לבין המפרסם הנוגע בדבר, והחברה לא תהא צד לכל עסקה כזאת.


15.    הצהרת והגבלת אחריות:


א.    כאמור, בהחלטתו לגלוש באתר, הגולש מצהיר בזאת במפורש על ידיעתו והסכמתו לכך שהשימוש באתר, בכל צורה שהיא, הינו באחריותו הבלעדית. בהתאמה, לא גמד וגם לא חברות בשיתוף עימה ו/או כל גורם הקשור אליה בכל צורה שהיא, לרבות עובדיה, סוכניה, צדדים שלישיים, ספקי תוכן, זכיינים, בעלי רישיונות (כולם יקראו ביחד להלן: "צדדי גמד") - אינם מתחייבים לכך או אחראיים על כך שהאתר יפעל ללא הפרעות ושגיאות. 


ב.    כמו כן צדדי גמד אינם אחראיים בשום אופן או צורה, בכל אחריות שהיא, לגבי התוצאות העלולות לנבוע משימוש באתר או לגבי הדיוק של המידע, האמינות של התוכן ושל כל מידע וכל שירות המסופק/הניתן באמצעות האתר.


ג.    כאמור, האתר מסופק כמות שהוא ("AS-IS"), ללא כל אחריות מכל סוג שהוא במפורש או במשתמע, לרבות אך לא רק, אחריות בנוגע לסחירות או התאמה למטרה מסוימת מלבד אחריות המובעת באופן מלא.


ד.    כוונת החברה היא שהתוכן המופיע באתר יהיה נכון ומדויק ואולם, יתכן והתוכן אינו שלם ו/או יתכן ונפלו טעויות טכניות או אחרות בתוכן. החברה או מי מטעמה לא יישאו באחריות כלשהי, ישירה או עקיפה, כספית או אחרת, לאי דיוקים ו/או טעויות שנפלו ביחס לתכנים המופיעים באתר ו/או לכל תוצאה שתנבע מהשימוש באתר או בשירותים, לרבות כתוצאה מעסקה שבוצעה באמצעות השימוש באתר או כתוצאה מהסתמכות על המידע המפורסם באתר (בין אם פורסם על ידי החברה או צדדים שלישיים). לא תהיה למשתמש כל טענה, דרישה ו/או עילת תביעה כלפי החברה או מי מטעמה בקשר לאתר, לרבות זמינות התכנים בו, תקלות, תוצאות השימוש בו וכיוצא באלה, וככל שיש או שעשויה להיות לך כל טענה כאמור, בין אם ידועה לך ובין אם תיוודע לך בעתיד, אתה מוותר עליה באופן בלתי חוזר.


ה.    בהקשר של ביצוע רכישות ו/או עסקאות באמצעות האתר, כאמור - גמד מעבירה/משדרת את המידע אודות כרטיסי האשראי לספקי שירות עיבוד העסקאות עימם היא התקשרה ואינה שומרת מידע זה בשרתים שלה. בשום מקרה, החברה לא תישא באחריות לנזקים ישירים או עקיפים אשר עשויים להיגרם לגולש כתוצאה ממסירת מידע באתר אודות כרטיס אשראי שברשותו ו/או כתוצאה מחיוב כספי אשר בוצע בגין רכישה אשר ביצע הגולש באמצעות האתר והגולש פוטר בזה את החברה ו/או מי מטעמה מכל אחריות כאמור ויהיה מנוע מלהפנות כלפי החברה ו/או מי מטעמה כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה בהקשר זה.


ו.    מבלי לגרוע מתוקף תקנון ההזמנה, תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות מהווים הסכם מחייב בין החברה מעת לעת, יתאפשר לגולשים באתר להנות מהטבות שונות בקשר עם מוצרים ו/או שירותים המסופקים על ידי צדדים שלישיים (להלן: "הספקים"). התקשרותו של הגולש עם אותם ספקים הינה באחריות המלאה והבלעדית של הגולש וכפופה לאמור בתקנון ההזמנה. בשום מקרה, גמד לא תישא באחריות למתן השירותים כאמור ו/או לנזקים ישירים ו/או עקיפים אשר עשויים להיגרם לגולש כתוצאה מהתקשרותו עם אותם ספקים והגולש פוטר בזה את גמד מכל אחריות כאמור ויהיה מנוע מלהפנות כלפי גמד כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה בהקשר זה.


ז.    המשתמש מתחייב בזאת לפצות ולשפות את החברה, מיד עם דרישתה הראשונה, בגין כל נזק אשר יגרם לה כתוצאה מהשימוש באתר או בשירותים על ידי המשתמש, לרבות בגין כל מעשה או מחדל מצד המשתמש בניגוד להוראות תנאי שימוש אלו, ולרבות בגין כל טענה, דרישה או עילת תביעה של צד שלישי הנובעים מכל מעשה או מחדל של המשתמש.


ח.    החברה אינה אחראית לכל נזק בין אם עקיף, משני, מיוחד או תוצאתי הנובע: מהשימוש בשירותים/מוצרים, חשיפה אליהם, מאי יכולת להשתמש בשירות, מביצוע עסקה, ממערכת יחסים שנוצרה עקב שימוש בשירותים/מוצרים, או כתוצאה משינוי המידע, או כתוצאה משימוש לא מורשה בהם, לרבות נזק הנגרם כתוצאה מהפסד רווחים, הפסד במידע, ושאר נכסים בלתי מוחשים, וזאת גם אם החברה קיבלה הודעה על האפשרות לאותם הפסדים.


16.     פיצוי:


א.    בהחלטתו לגלוש באתר, הגולש מסכים מראש ומתחייב בזאת להגן, לשפות ולפצות את גמד, ו/או כל גורם/תאגיד הקשור אליה, דירקטורים, נושאי משרה, עובדים/סוכנים/ נציגים ו/או כל מי מטעמה, בגין כל טענה, נזק, חובות, הפסדים, התחייבויות, עלויות / חוב והוצאות (לרבות אך לא רק שכר טרחת עו”ד) הנובעים מאחד או יותר מן המקרים הבאים:
(1)    מהשימוש של הגולש באתר ומהגישה לאתר;
(2)    הפרת תנאי כלשהו מתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, על ידי הגולש;
(3)    כאשר הגולש הפר זכות של צד שלישי לרבות אך לא רק זכות יוצרים, זכות קניינית או זכות פרטיות;
(4)    בגין כל טענה שאחד או יותר מהתכנים ו/או ההעלאות של הגולש באתר גרם נזק לצד שלישי.
ב.    הגנה כאמור וחובת השיפוי תעמוד לגמד ו/או כל גורם הקשור אליה, ביחס לתנאי השימוש, מדיניות הפרטיות וביחס לאופן השימוש של הגולש באתר.פרק ז' - שונות


1.    תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות כאמור לעיל ולהלן, יחד עם תקנון ההזמנה (להלן הכל יחד: "ההסכם"), יהיו כפופים לדין המהותיים הפנימי של מדינת ישראל ללא קשר למקום הגלישה. סמכות שיפוט - כל טענה או מחלוקת או סכסוך משפטי בין הגולש לחברה ו/או כל גורם הקשור אליה הנובעת כולה/מקצתה מהאתר, תתברר/ תידון באופן בלעדי על ידי בית משפט המוסמך במחוז תל אביב. תנאי השימוש לעיל ולהלן יחד עם מדיניות הפרטיות המשולבת בהם,  וכל ההודעות המשפטיות המפורסמות על ידי החברה ו/או כל גורם הקשור אליה באתר יהוו את מלוא ההסכם בין הגולש לבין החברה ו/או כל גורם הקשור אליה ו/או האתר.


2.    אם הוראה מסויימת של ההסכם, תיחשב כלא חוקית בהתאם להחלטה של בית משפט מוסמך, התקיפה של הוראה כאמור, לא תפגע בתוקף של שאר ההוראות של ההסכם אשר תיוותרנה בעלות תוקף מלא. שום ויתור של החברה ו/או כל גורם הקשור אליה, על כל הוראה/תנאי מההסכם ושימוש נוסף לא יחשב כויתור נוסף או מתמשך על תנאי כזה או אחר או על כל מונח אחר, ואי אכיפת/שתיקה ביחס להוראה מסויימת מההסכם לא תחשב כויתור על הזכות.


3.    החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את תנאי השימוש אלו בכל עת וללא כל הודעה מוקדמת ולכן החובה מוטלת על הגולש לבדוק את תנאי השימוש, מעת לעת ולגבי כל שינוי.
4.    השימוש של הגולש באתר לאחר פרסום של שינוי תנאי ההסכם יביע או יהווה את הסכמתו לתנאים ששונו/תוקנו ולקבלתם. הגולש והחברה מסכימים שכל עילת תביעה הנובעת או הקשורה לאתר חייבת להיות מוגשת תוך שנה לאחר שנולדה עילת התביעה, אחרת, עילת התביעה אבודה עבור הגולש לתמיד והוא יהיה מושתק/מנוע מלטעון/לתבוע אותה/בגינה.


5.    כל הזכויות שמורות לחברה ו/או לכל גורם הקשור אליה. האתר הוא רכושה של החברה ומוגן ע”י זכויות היוצרים, חוקי המסחר ושאר הוראות החוק הרלוונטיות של מדינת ישראל והחוקים הבינלאומיים, בכלל זה כל התוכן, מראה, עיצוב של האתר כמו גם סימני המסחר, שמות שירותים, גרפיקה, לוגו, שמות שירות, סיסמאות, סלוגנים, צבעים ועיצובים או כל זכות אחרת שעשויה לעמוד לחברה ו/או לכל גורם הקשור אליה לצורך/כתוצאה מניהול/הבעלות באתר.


6.    כלל האמור בהסכם חל בשינויים המחויבים גם לעניין נתונים הנמסרים בעת הרשמה לצורך קבלת מידע ו/או קבלת הצעות באתר ו/או הצטרפות לשירותים הניתנים באמצעות האתר על ידי ספקים שונים, כהגדרתם בתקנון זה לעיל ולהלן, ובהסכם כולו, ו/או כל גורם הקשור לאתר זה, וזאת בכפוף לכללים החלים על שירותים אלה ולתנאים נוספים על תנאי תקנון זה באשר לשירותים אלה (להלן: "התנאים הנוספים"). הגולש/המזמין מתבקש לקרוא את התנאים הנוספים בכל פעם שיידרש לכך במהלך ביצוע הפעולות ושימוש במוצרים/שירותים השונים שבאתר. בכל מקרה של סתירה בין תנאי תקנון זה לבין התנאים הנוספים, יגברו התנאים הנוספים.


7.    העברת זכויות: תנאי שימוש אלו וכל הזכויות והרישיונות המוענקים בהסכם אינם ניתנים להעברה על ידי הגולש אבל יכולים להיות מועברים על ידי גמד, ללא כל הגבלה.
8.    מבלי לגרוע מן האמור בהסכם, הרי בהחלטתו לגלוש באתר, הגולש מצהיר במפורש לכך שהוא מודע ומסכים כי:
א.    האתר של גמד - מקום מושבו בסיסו היחיד הינו בישראל.
ב.    האתר יחשב אתר פסיבי שאינו יכול להצמיח שיפוט אישי/דין אישי כלפי גמד בין אם ספציפי או כללי בשיפוט אחר מאשר במדינת ישראל.
ג.    תנאי ההסכם, יהיו כפופים לדין המהותיים הפנימי של מדינת ישראל ללא קשר למקום הגלישה.
ד.    סמכות שיפוט - כל טענה או מחלוקת או סכסוך משפטי בין הגולש לגמד ו/או כל גורם הקשור אליה הנובעת כולה/מקצתה מהאתר, תתברר/ תידון באופן בלעדי על ידי בית משפט המוסמך במחוז המרכז. 
ה.    אם הוראה מסויימת של ההסכם, תיחשב כלא חוקית בהתאם להחלטה של בית משפט מוסמך, התקיפה של הוראה כאמור, לא תפגע בתוקף של שאר ההוראות של ההסכם אשר תיוותרנה בעלות תוקף מלא.
ו.    שום ויתור של גמד ו/או כל גורם הקשור אליה, על כל הוראה/תנאי מההסכם ושימוש נוסף לא יחשב כויתור נוסף או מתמשך על תנאי כזה או אחר או על כל מונח אחר, ואי אכיפת/שתיקה ביחס להוראה מסויימת מההסכם לא תחשב כויתור על הזכות.
ז.    גמד שומרת לעצמה את הזכות לשנות את תנאי ההסכם אלו בכל עת וללא כל הודעה מוקדמת ולכן החובה מוטלת על הגולש לבדוק את תנאי ההסכם, מעת לעת ולגבי כל שינוי.
ח.    השימוש של הגולש באתר לאחר פרסום של שינוי תנאי ההסכם יביע או יהווה את הסכמתו לתנאים ששונו/תוקנו ולקבלתם. הגולש וגמד מסכימים שכל עילת תביעה הנובעת או הקשורה לאתר חייבת להיות מוגשת תוך שנה לאחר שנולדה עילת התביעה, אחרת, עילת התביעה אבודה עבור הגולש לתמיד והוא יהיה מושתק/מנוע מלטעון/לתבוע אותה/בגינה.
ט.   האתר הוא רכושה של גמד ומוגן ע”י זכויות היוצרים, חוקי המסחר ושאר הוראות החוק הרלוונטיות של מדינת ישראל והחוקים הבינלאומיים, בכלל זה כל התוכן, מראה, עיצוב של האתר כמו גם סימני המסחר, שמות שירותים, גרפיקה, לוגו, שמות שירות, סיסמאות, סלוגנים, צבעים ועיצובים או כל זכות אחרת שעשויה לעמוד לגמד ו/או לכל גורם הקשור אליה לצורך/כתוצאה מניהול/הבעלות באתר.